M-am hotarat.............adoptie(85)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Dragi mamici si viitoare mamici,

Va doresc tuturor sa aveti sarbatori de iarna pline de magie iar spiritul lor sa va aduca bucurie, speranta si mai ales iubire !
Va imbratisez,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALIAA spune:

buna dimineata, fetelor, va imbratisez pe toate si ma rog ca acesta sa fie ultimul Craciun http://forum.desprecopii.com/forum/brad.gif petrecut in doi, petru majoritatea dintre noi (sau in trei - Carmen) iar anul care vine sa ne uneasca cu sufletelele care ne asteapta pe fiecare dintre noi.
bine ai venit, Ada - cu fiecare care se altura grupului ma simt mai puternica, mai hotarata, mai increzatoare in sansa noastra, mai fericita ca inca unui copilas mosul ii va aduce parintii de care are atata nevoie.
va doresc un Craciun tihnit, luminos, si un An Nou cu surprize frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SakiMir spune:

CRACIUN FERICIT!!!
Multa sanatate, pace in suflet, iubire cat incape, bucurie alaturi de toti cei dragi. Va imbratisez cu drag.
un curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

Buna, mamicilor deosebite! Va doresc sa aveti parte de sarbatori fericite intr-o familie mai mica sau una deja marita! Sa va vedeti visul implinit si sa va bucurati pe deplin daca aveti deja mult doritul copilas. Malex, iepumic, simo_73,monique77, loriana, sunshine, sa vedem la anul cum vom vorbi intre noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iridessa spune:

Dragele mele,

Va dorim din suflet Sarbatori Fericite, cu liniste si pace in inima!
Inima in care creste puiutul vostru pana cand va ajunge acasa!

Un An Nou mai bun, cu cel mai frumos vis implinit!

Si... deja urari pentru Craciunul viitor: un copilas pentru fiecare familie!

Cu drag,
Iridessa & Fam (Printesa si Taticul ei)

(Primul Craciun impreuna )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_ch_12 spune:

Am intrat repede pana se trezeste Teo sa va urez Sarbatori fericite si sa nu va pierdeti speranta...undeva se gaseste puiul vostru si va veti intalni atunci cand este scris fiecareia.
Dacris, ai scris ca fetele de la DPC poate tin cont de sarcini pierdute, nu cred ca e asa...nu stiu daca ai citit cand am scris, la mine s-au intamplat toate asa rapid, ca nu am avut timp sa ma gandesc...
Mi-am cunoscut puiutul la cateva zile dupa atestat, dupa o luna l-am avut acasa...acum 2 zile a implinit 1 an de cand e la noi.E al 2-lea Craciun pe care-l facem impreuna, anul trecut nu prea stia el multe, dar ii aratam poze cu cadourile pe care le-a primit atunci; si acum abia asteapta jeep-ul cu telecomanda si tirul cu 2 randuri de masini in el pe care le-a "comandat".
Simo, acum pt. tine scriu, poate bubulina nu a fost sa fie a ta,Dumnezeu stie sigur ce e mai bine pt.voi, gandeste-te ca poate avea ceva(desi e clar ca a fost mana AM), dar incearca sa te consolezi ca vei fi mama pana la urma.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Craciun fericit !Va doresc ca anul viitor sa va aduca copilul mult visat ,sa fiti sanatoase si implinite sufleteste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Craciun fericit, dragele mele! Sa vina Mosul la noapte cu un sac de speranta!
La multi ani!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosica spune:

Craciun fericit ca doresc dragele mele, fie ca noul an sa ne aduca puii pe care nii dorim atat de mult! Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

CRACIUN FERICIT !!!!! MAMICI SI VIITOARE MAMICI
Malex, Dacris, Iepumic, Amy ma rog ca la anul sa fim 3 in loc de 2
Sper din tot sufletul ca la anul de Craciun sa pun sub brad cadou si pentru copilasul mult dorit nu doar pentru sot, parinti si Oaki :))
Ma duc sa ma pregatesc sa fac pe Mosul :)


Mergi la inceput