M-am hotarat.............adoptie(85)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

dragele mele , craciun fericit si anul care vine sa va aduca copilasul mult dorit .

craciun fericit !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

VA DORESC UN CRACIUN FERICIT CU SPERANTE ,BUNASTARE SI IMPLINIRI ,MULTA SANATATE VOUA SI FAM.VOASTRE!

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Neata fetelor! Hai la cafea si o felie de cozonac!
Ce ati gasit sub brad??

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:



Craciun Fericit!!!

N-am mai intrat de multa vreme pe aici, dar vad ca s-au alaturat grupului multe fete noi. Va doresc tuturor un an bun cu multe impliniri si sa va strangeti in brate ingerasul mult dorit.
LA MULTI ANI si multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

carmen cat, hai ca vin la cafea! uf, am zis sa renunt la cafea si nu pot! mmm! am gasit sub brad un sac plin de sperante, exact ce vroiam ca sa pot merge mai departe in asteptarea puiutului meu drag! voi, fetelor, ce ati gasit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

Va scriu si eu in zi de Craciun un mesaj optimist...anul trecut pe vremea asta prietena mea cea mai buna depunea actele pentru atestat, am ma scris atunci pe aici...in aprilie a avut atestatul, in august i -au prezentat o fetita de 5 ani ,nu a fost sa fie, dar acum doua saptamani...a reusit, minunea are doi ani , e fetita, e fooooarte frumoasa cuminte si desteapta si s -au lipit de tot.Evident traiesc si eu emotiile cu ei, am participat la...crearea stocului de jucarii ramase de la fi mea...acum sunt in perioada vizitelor,abia astept sa o aduca acasa, suntem si vecine de bloc. Vreau sa spun ca e un copil foarte foarte reusit deci se poate, nu va pierdeti speranta cele care asteptati un copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Craciun fericit! Speranta in suflet, credinta si miros de brad!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Craciun fericit tuturor.
Simo, multumesc ca te-ai gandit la mine, insa pot spune ca e unul dintre cele ai triste Craciunuri. In martie imi expira atestatul si sotul mi-a zis aseara ca nu mai e de acord sa-l prelungim. Ar fi deja al treilea. Nu mai vrea sa i se prezinte copii cu probleme, nu mai vrea nimic. Cred ca e obosit. Iar eu, ma simt iar inutila si fara un scop in viata. Sper sa trec cu bine si peste incercarea asta. Inseamna ca Dumnezeu nu a vrut sa am copii pe nici o cale.
Va doresc numai bine tuturor, si anul viitor sa va umpleti casele de zambete si bucurie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Monique77

la multi ani!!![cheeers]
fie ca anul pe care il incepi azi sa fie unul dupa cum iti doresti!!!
mult noroc cu demersurile pt adoptie!!!!


Sarbatori fericite alaturi de cei dragi va urez la toate si fie ca visul vostru sa devina realitate in anul care vine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliGuran spune:


Dragele mele ,ar fi super daca am servi o cafea si o felie de cozonac fata in fata ,sa schimbam impresii dar e bine caci ne avem aici pe forum ne bucuram cand una dintre noi isi gaseste copilul sau plangem cand intampina probleme.Dar ma repet sa stiti ca copilasul vostru va asteapta oriunde v-ati afla !
Draga mea Amy, va intelegem perfect prin ce treceti si noi am avut tentative de a renunta cand ne luptam ,,cu morile de vant",simteam ca nu ne mai tin puterile dar aceste lucruri se uita repede in momentul cand sunteti parinti.O sa gasesti tu o solutie prin care sa-ti convingi sotul sa nu renuntati ,nu va privati de bucuria de a fi cei mai buni parinti din lume caci nimic nu se compara cu acest sentiment!
Sa va dea bunul D-zeu sarbatori asa cum le doriti, caci urmatoarele cu siguranta vor fi brazdate de zambetul unui copil!

Mergi la inceput