M-am hotarat.............adoptie(85)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALI70 spune:

Capul sus!!!Sunt doar incercari pentru ca la final rezultatul sa fie "o minune"...Eu m-am dus de 3 ori cu buletinul..intai mi-am pus viza de resedinta,apoi mi-au gresit adresa,apoi a trebuit sa imi fac domiciliu stabil...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALI70 spune:

Doamne cat va respect si va apreciez...Eu sunt abia la inceput,am depus dosarul..dar citesc blogul asta si ma incarc pozitiv...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALI70 spune:

Buna Aliaa ...si eu sunt nou venita.Am reusit sa depunem dosarul pt atestat in 10decembrie.Am vazut reportajul...din pacate e adevarul in stare pura.Cam asa se petrec lucrurile..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

ALIAA, ALI70 bine ati venit in grupul fetelor care iubesc neconditionat copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_b

Fetele mele dragi, particica din sufletul meu...

Am citit din urma si am plans de a sarit camasa pe mine! Ce e in sufletul vostru e si in sufletul meu. Ma regasesc in postarile fiecareia cand suntem la pamant sau cand vrem sa ne ridicam sa mergem mai departe.
Pentru asta va iubesc. Pentru ca am aflat ca nu sunt singura...

Am intrat doar sa va spun cat sunteti de speciale si ca nu aveti idee ce lucruri importante faceti voi aici!

Sa va dea Dumnezeu sanatate si bucurie!


ada


Bine ai venit! Toate suntem speciale, deci si tu


Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALI70

Doamne cat va respect si va apreciez...Eu sunt abia la inceput,am depus dosarul..dar citesc blogul asta si ma incarc pozitiv...


Bine ai venit!



Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

Bine ati venit, alia si ali70! sa stiti ca aici gasiti un adevarat sprijin moral! va servesc si cu un ceai fiebinte si aromat (deh, incerc sa devin mai naturista cu schimbarea asta de vreme, cred ca in bine!-21.12.2012) valentina, din cate am observat pana acum, fetele care au avut sarcini pierdute au adoptat mai repede ca si cum cei de la birouri au tinut cont de acest lucru, cred ca ai multe sanse sa adopti in curand. fetelor, mult succes , iau si eu una sa-mi poarte noroc! ati trimis scrisorica mosului, sa-i spunem dorinta noastra fierbinte si secreta, v-ati asigurat ca ajunge la destinatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

Dragele mele!
Din tot sufletul va doresc un CRACIUN FERICIT!!!!!!, cu speranta ca la anul va fi si mai frumos alaturi de copilasii nostri!
Va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Sarbatori fericite tuturor! Multa sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Si un an mai bun!
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

fetelor , va multumim pentru urari , dar eu inca nu va urez nimic . las pe maine , in ultima clipa .

Mergi la inceput