Clubul "babelor" FIV-oase 70

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Fete dragi va doresc un Craciun Fericit plin de sperante si impliniri iar in Noul an ce vine minunile sa se arate si in casele voastre. Va pup cu drag si sa ne auzim cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Buna dragelor,

Va citesc de mult, am invatat multe de la voi, m-ati amuzat de multe ori, m-am bucurat si m-am intristat alaturi de voi.
Va doresc tuturor Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi cu speranta ca anul viitor va fi mai bun pentru fiecare dintre noi.
Cu mult drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Dragele mele + Tannoo, nu uitati ca in noaptea asta, daca va puneti o dorinta, ea se va implini!
Sa aveti sarbatori cu liniste, sanatate si cat mai multa veselie!
Sa fie bine!
Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Craciun fericit fete dragi! Si sa va aduca Moshu BB-ii mult doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Buna dimineata, dragele mele!
Sa aveti zile de Craciun minunate oriunde ati fi!
Sper ca Mosul a trecut pe la toate si sunt sigura ca in curand ne va indeplini tuturor dorinta care ne-a adus împreuna pe acest forum!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Craciun fericit dragele mele babute! Va imbratisez pe fiecare in parte si sper ca aceste frumoase sarbatori sa aduce multa fericire , liniste si speranta in sufletele voastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Sarbatori Fericite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

Indraznesc sa intru si eu in casuta voastra pretioasa (unde de altfel poposesc mereu sa va citesc cu drag) pentru a va ura CRACIUN FERICIT si sa va aduca Mosul si bunul Dumnezeu ceea ce va doriti voi mai mult si mai mult... si cat mai curand!


mami de Gabriel
_
9 ani am asteptat o minune, 6 ani am luptat sustinut impotriva infertilitatii; FIV 1 martie 2011 nereusit; FIV 2 cu ICSI noiembrie 2011 reusit (ambele cu dr. D. Albu)... Multumesc, Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Ce frumos e Gugu!!
Pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

gaby da, e un frumos, un destept, un cuminte si un ... descretitor de frunti. am ajuns sa tinem la el ca la copilul nostru si il rasfatam cat putem ... iar lui nu ii place deloc

Mergi la inceput