Clubul "babelor" FIV-oase 70

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Nu doar c-am supravietuit, ca doar suntem in 21, dar astazi e si ultima zi de munca din acest an! De cand o astept!!!
Gata fetelor, incepe concediul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU DOAR CU BUCURII SI IMPLINIRI!!!!!
SA AUZIM DE CATI MAI MULTI BEBEI SANATOSI SI PUTERNICI!!!!

Va dragelor babute, nu stiu daca am sa mai apuc sa intru sa va salut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Sarbatori fericite!!! Va doresc sa aveti Sarbatori de vis, alaturi de cei dragi!!!



Noi plecam in vacanta, asa ca vorbim dupa Craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Si eu va urez Craciun linistit, Sarbatori fericite si un An Nou imbelsugat, prosper, cu realizari pe toate planurile.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna babute dragi
Am intrat sa va spun SARBATORI FERICITE!pline de iubire si speranta si fie ca in anul care vine sa ma urmati cu toatele ca o meritati
Va matusica

amalia tsakoniati
11+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

Sarbatori Fericite puicutzelor!
Sa petreceti frumos alaturi de cei dragi!
Anul Nou sa va aduca impliniri si sanatate din belsug!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Sarbatori fericite!

Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca liniste, caldura si armonie in suflet.
Craciun frumos si un An Nou plin de impliniri!






Asteptandu-l pe Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Dragi babute,

va doresc un Craciun fericit, vesel, Mosul sa va aduca tot ce va doriti, iar Noul An sa va fie mult mai bun, sa aveti parte de sanatate, impliniri, bucurii alaturi de cei dragi si tot ce va doriti sa vi se implineasca.


pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Dragele mele, ador Craciunul si Pastele, deoarece le sarbatoresc in familie. De ieri simt linistea sarbatorilor, fiorul apropierii momentului in care voi primi cadouri, burta e deja plina de bunataturi - poate chiar prea plina
Dar, dupa atatia ani ne-am strans aici, la babute, o mana de fete, fete care mi-au ajuns la suflet, asa ca nu puteam sa ratez aceasta zi de 24 decembrie fara a va ura: Craciun fericit!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

chiar daca nu sunt demult aici cu voi,v-am citit si va citesc in continuare si traiesc cu voi si bucurii si tristeti.si le simt.si rad si plang.si...va multumesc pt ca sunteti si pt ca m-ati ridicat de jos de atatea ori si m-ati facut sa merg inainte

va doresc un Craciun linistit alaturi de cei pe care ii iubiti si o zi frumoasa si plina de speranta!

Mergi la inceput