Clubul "babelor" FIV-oase 70

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Adriana ea zice ca s-a protejat,mai mult chiar,ca nu a facut nimic in perioada fertila,dar avand c.m cam dereglate,uneori la 25 sau 32 de zile probabil ca a gresit.Ce sa mai zic,eu am un mare defect,sau o fi prostie:am mare incredere in oameni,desi viata mi-a demonstrat de atatea ori ca nu toata lumea e la fel .Nu sunt suparata pe ea,asa a vrut Dumnezeu.La cehi mi se pare imposibil sa ajung dar am mai fost intre timp la o clinica aici si azi m-am programat din nou pt.ianuarie.Nici ei nu au donatoare,dar mi-au zis ca ma pot trimite in alta provincie,astept sa vad ce si cum si daca ne permitem.Deocamdata asteptam sarbatorile si incercam sa ne bucuram de ele.

la tine se apropie momentul,toate gandurile mele bune,iti tin pumnii sa vina buburuzele sanatoase si cat mai aproape de termen

http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Daniela poate intr-un fel ciudat si pe care nu il intelegem noi acum, a fost mai bine ca s-a intimplat asa Eu te rog sa nu renunti, cred cu adevarat ca in acest moment solutia cu donate este sansa ta .
Multumesc mult de gandurile bune, sper sa ne mai ajute Dzeu sa rezistam inca 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Daniela, mda, ce sa zic... Nu cunosti pe nimeni in alta tara, unde ai putea sa ai cazare, cat faci Fiv? Ma gandesc la Spania, ca toata lumea are pe cineva acolo...Daca reusesti sa stai gratis, iese deja mai ieftin.
Ce tare Alex cu proiectul asta!!! Mi-ar fi placut si mie sa particip. Eu am donat la Autobuzul lui Mos Craciun, dar nu era la cerinta copilului.
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Buna dimineata,
QiaoBing eu si dupa test pozitiv, la FET, am continuat estrogenii. Mai mult in urma sangerarii mi-a crescut cu o tb/zi fata de doza initiala. Schema de diminuare am primit-o de la prof. de FIV dupa 12 sapt.

Daniela

Fetelor aveti de la mine un si un gand bun, fara exceptii. Citesc aici, ma bucur cand gasesc vesti bune,deci sunt alaturi de voi.
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Vreau sa va urez si eu fetelor Craciun Fericit, sa aveti liniste, pace si dragoste si belsug in case, sa va bucurati impreuna cu jumatatile voastre de sarbatorile de iarna, sa uitati un pic de tot ce inseamna lupta, si sa va adunati fortele pt la anul.

Nu pot sa nu nominalizez cateva fete dragi mie, mai ales ca intru ata de rar aici...

In primul rand Adriana nastere usoara si cat mai aproape de termen, hai ca mai e putin!

Aristica, nu mai stiu in ce faza esti, dar citesc eu pe aici cand am putin timp si ma prind. Sa-ti aduca anul viitor tot ce nu ti-au adus cei care au trecut. Ce mai fac lighioanele?

Samira, nu stiu daca intri, banuiesc ca nu, parca te vad pregatind o gramada debunatati de craciun, iti spun si aici Sarbatori fericite si iubiti-va mult!

Si nu in cele din urma Lara, nu cred ca ai mai intrat... sa nu dai tu de veste nici macar la alt subiect daca nu aici ce fac si ce sunt micutii made by PK, sa stiu si eu... Craciun fericit!

Sarbatori fericite si beta pozitive la timpul lor, fete dragi!




Where there is a will there is a way.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

daniela ma bucur ca nu ai renuntat si ma gandesc la tine!

o zi frumoasa!

L.E. mi-e dor de sami si lara.sper ca sunt bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

hello
multumesc de raspunsuri, am transmis si eu mai departe. eu tot sper sa am o nepotica
adisorule eu te-am mai citit la "jurnal" Sper ca zuzele mici sa sta cumintele cat trebuie la mami in burtica. Apropo, cine nu a vazut-o, e o frumoasa cu burtica
daniela te incadrezi bine la motoo-ul lui Alex: daca viata iti da lamai, cere si o tequila ! Iti doresc ca de "sf lumii" sa ti se sfarseasca ghinioanele si sa ti se deschida niste portite pe care nici nu le banuiesti
eu nu fac nici o pregatire, am avut o saptamana cam aiurea, am vreo 2 zile, azi dim m-am trezit si cu o durere de cap de abia am ajuns la servici.cred ca sunt singura defecta, abia astept sa treaca perioada asta de sarbatori.
babute dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Nu va pup, ca am virusi...sotul meu a fost si de data asta generos si a impartit Nu am dormit toata noaptea, ba cosmar, ba febra, ba ba...
Si eu ma bag cautat niste retete de Craciun, deja am o lista cam mare, dar vreau sa fac, ca in ultimea vreme nu prea am gatit.

Aveti grija de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

Mos Craciun sa va indeplineasca dorintele!
La multi ani !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Salutareee - avem si fete vechi printre noi si vesti bune si vesti mai putin bune si urari...deh, asa e la fiecare sfarsit de an, cand tragi linie.


Mergi la inceput