Clubul "babelor" FIV-oase 70

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Adryana

amalia tsakoniati
10+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

am primit si eu o intrebare si mai bine intreb gravidutele, sa nu raspund eu din memorie ca poate zic balarii. se continua estrogenii si dupa beta pozitiv ? a facut FET.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Qiao, eu am luat si dupa beta pozitiv vreo cateva zile.(pana s-a terminat)
Mie asa mi-a zis Tayfun.
Oare de la el m-am procopsit si cu un mic fibrom pe langa bebe?


Asteptandu-l pe Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

QiaoBing eu si acum mai iau 1 pe zi si am inceput cu 6 luni mi a redus de la 2 la 1
toate babutele

amalia tsakoniati
10+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Pupici "babutelor"!!!
Din ce in ce mai putina lume pe aici... sper ca va pregatiti de Sarbatori!!
Macar aveti zapada? La mine ploua de doua saptamani
Qiao, maine pun o poza cu puiul meu din brad, cand l-am pus, m-am gandit ca asa ar sta Gugu in brad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Da, aici ninge si e friiig. Dar na, nu le putem avea pe toate.
Haideti fetelor, ce mai gatiti, cum va pregatiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Salut babute,

Am intrat sa va doresc Sarbatori fericite, un An Nou plin de impliniri, bucurii si copii si un Mos Craciun darnic si iubitor!!!.


Va pup pe toate cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

buna fetelor,
asa ca sa inchei anul ``en beaute`` am mai primit o palma dura:donatoarea mea este gravida,v-am spus ca i-a intarziat ciclu.Duminica a avut ceva pete,credea ca-i vine si am fugit luni la dr.,ne-a facut schema de sincronizare,tratament,totul a fost pregatit,fericire mare pe mine.Din pacate scurgerea s-a oprit si ieri si-a facut test care a iesit pozitiv.M-am intors de unde am plecat,la zero,dezamagire mare,incep sa cred ca Dumnezeu chiar nu vrea,prea multe obstacole,in fine....nu stiu ce sa mai fac,alta fata nu cred ca o sa mai gasesc,bani,timp, sa ma duc in alta parte nu prea avem,cred ca o las balta,M-AM SATURAT
va pup dragele mele,va doresc sarbatori fericite si mult,mult noroc in lupta asta nenorocita

http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Daniela cum e posibil asa ceva? Ea vroia sa doneze sau incerca sa ramana gravida?????????? Incredibil Scuza-ma daca nu am retinut eu, dar de ce nu te duci la cehi si faceti cu ovocite donate?
Alex eu anul asta nu particip la pregatiri si gatit din pacate. Dar ia spune-ne ce faci tu bun
Qiao eu stiu ca estrogeni se opresc dupa 10-12 sapt .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Eeeeu? Mi-e si rusine sa spun...stau pe langa mama cand face sarmale si cozo...adica o ajut...fac friptura de porc cu mirodenii si vin mult si tiramisu.

Particip la un proiect realizat de Gandul prin care poti fi Mos Craciun pentru un copil, sunt inscrisi copii fara posibilitati. Copilul care a picat la mine sa ii fac cadou e dintr-un centrul de plasament si vrea o papusa. O sa ii trimit mai multe, nu stiu exact ce. Proiectul e deschis pana pe 31 daca am inteles bine, am vazut si la stiri, la Protv.

Mergi la inceput