Clubul "babelor" FIV-oase 70

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Buna dimineata, fetele
Soacrele astea eu am o soacra extraordinara de buna, ne intalnim mai rar, stam la distanta de 300 km si atunci cand plecam avem pachet de fiecare data, socrul este un om minunat, el chiar nu ma suparat nici o data numai vorbe frumoase si de lauda a avut despre mine.
Cat despre cadouri am ceva idei: lozuri in plic, pijamale, un fular cu o caciulita draguta, o curea draguta cu un portofel.
Voi la ce cadouri va ganditi_





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

lozuri in plic? zau? foarte tare!

babute dragi - toate avem soacre: mai bune, mai "bagarete", dar sunt ale noastre si tot tre' sa le cumparam cate ceva. Mie-mi vine mereu sa cumpar vase pentru gatit, dar ma opresc, fiindca-mi amintesc cand i-a luat taica-miu un astfel de cadou maica-mii, de ziua ei: ii tot spunea ca-i trebuie nush ce oala, cu nush ce capac. mai si era scumpa rau. asa ca ce gandi tatal meu: strange bani si i-o cumpara de ziua ei. Ei si la blagoslovit maica-mea ca vrea s-o tina la cratitaaaaa, ca n-o respecta, ca ce? nu putea sa-i ia niste flori?...asa ca nu fac astfel de cadouri, desi mi se par foarte utile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Fetelor am o nedumerire! La cate saptamani trebuie intrerupt PRednol ul?Suntem in 8+ sapt si nu stiu cum trebuie intrerupt, stiu ca treptat, dar la cate sapt! Ms mult! Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

si eu am primit de la soacra-mea acum cativa ani o cratita. pe vremea aia gateam si mai putin decat acum si am luat-o ca pe un apropo (chiar daca saraca femeie nu o fi gandit-o asa, ea fiind mai mamoasa si abia asteptand sa ii ceara baiatul ceva de mancare) si nu mi-a picat tocmai bine. asa ca nici eu nu fac cadou cratite ! caciula nu poarta, loz in plic nu iau pt ca eu nu am noroc la asa ceva si nu are rost sa dau o hartie fara valoare, parfum am mai luat ... ufff, greu. Si pt mama ajunsese greu sa ii iau ceva in ultimii ani, pt ca imi tot spunea ca nu are nevoie de nimic decat de sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna fetele
de curand a fost ziua soacramii si eu i-am luat pijama cu papuci asortati. a fost mega-incantata
MBK in saptamana 12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

MBK asa cum zice Smaick, opresti la 12 saptamini dar treptat timp de citeva zile, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Ok ms mult fetelor! #304;l voi intrerupe la 12 sap! Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

cum invat un catelus de 4 luni sa se ceara afara?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna babutelor
Am o intrebare poate stiti in caz de cerclaj cum fac cu clexasul ?medicul a zis sa nu il fac cu o zi inainte dar am zis sa va intreb si pe voi

Va pupicesc dulce dulce

amalia tsakoniati
10+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Amalia nu faci clexanul in seara dinaintei cerclajului

Mergi la inceput