FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Neata dragelor!!
Rodica te felicit pt FET!!Sa ai cel mai frumos cadou de sarbatori!!nu mai cauta simptome si nu compara ca ce a fost in vara!!cati mititei ai mai avut??asteptam vestea. buna!!!pupici

tusferi,tu cand ai facut FET?
stefanna,stwi cumintica.,te-ai solicitat zilele astea!!!
Amaliaro,pup mare!!!
Va doresc o duminica frumoasa,chiat daca afqra e urat!

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns echinox spune:

Buna dimineata
tusferi,multumesc pt informatie,nu stiam ca la Brno accepta si cupluri necasatorite fara sa ceara in plus alte formalitati
amaliaro,asa ma gandeam si eu,daca ma hotarasc sa merg in Grecia,sa fac doar cununia civila pe repede inainte si apoi vom vedea
daca tot am iesit un pic din umbra,sa ma "prezint":dupa un fiv nereusit in toamna,avand in vedere varsta+AMH=0,39+rapunsul slab la stimulare(4foliculi,3ovocite,2 au fertilizat,doar 1 de calitate f buna),m-am horarat sa incerc si fiv cu ovo donate.Dupa sarbatori,sper sa intru si eu in focuri
o duminica frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

echinox, Doamne ajuta!!!

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss21 spune:

echinox
Intr-adevar in Cehia conditiile in cazul unui FIV cu ovocite donate sunt varsta maxima a femeii 50 ani si existenta unui partener, fara insa a conta legatura dintre cei doi. Varsta donatoarei este de obicei pana in 30 ani, informatiile priviind donatoarea raman anonime cu exceptia varstei si grupei sangvine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns echinox spune:

miracol
criss multumesc pt informatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

echinox eu m am gandit la partea economica in Grecia te costa 5000 cu tot FIV+DRUM+CAZARE pe cand in Cehia e mai scump si nu in ultimul rand medicul este unul de exceptiecununia oricum o sa o faci la un moment dat dar acum fiecare pune in balanta ce este mai binept el

amalia tsakoniati
10+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns echinox spune:

amaliaro,m-am gandit si eu la partea economica,am vazut pe prima pagina informatiile cu privire la clinica din Grecia, pt grecia ar pleda si argumente de tip sentimental,in sensul ca mama bunicului meu era grecoaica,de asemenea,si bunica mea avea ceva bunici greci,si ma gandesc ca ar fi ca un fel de intoarcere la origini,iar eu sunt spre genul de creol,am mostenit ceva din genele lor,si nu in ultimul rand,profesionalismul medicilor de acolo de care ne-ati povestit atat,tu cat si miracol.Atat eu,cat si prietenul meu,suntem indragostiti de Grecia,in concediul de anul acesta am parcurs vreo 4000 km prin insulele ionice,anul trecut vreo 4000 km prin grecia continentala.Pe de alta parte,si Brno are argumentele lui....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Ce faceti voi dragutzele mele?
Eu de maine incep serviciul asa ca probabil o sa mai intru doar seara.
stefana abia astept sa vii vineri cu rezultatul la eco!
miracol mai ai un pic,a inceput numaratoarea inversa.
rodica Doamne Ajuta draga mea,fii increzatoare si te asteptam cu vesti bune.
criss ce faci,cum esti?
tusferi

O seara buna tuturor !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss21 spune:

Si eu am revenit la serviciu azi, joi si vineri am avut liber dupa ET :)Acum sunt f balonata, in rest bine, asteptam rezultatul martea viitoare, fix pe 25

Sambata venim in tara pentru sarbatori, asa ca de abia astept

O saptamana frumoasa tuturor. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna fetele pe unde umblati sunteti in febra sarbatorilor

amalia tsakoniati
10+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput