FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui irilac31

Buna iubitele mele
Am ajuns acasa de marti, suntem bine amandoi( eu atat cat se poate, dar nu ma plang). Nu am apucat sa citesc din urma, stau f prost cu timpul, am aruncat o privire doar si vreau sa va multumesc pt incurajari si sustinere, ce a fost greu a trecut de acum urmeaza partea frumoasa ( si stresanta pt mine ). Bebe e un dulce, are niste bolfute de zici ca e un harciogas, e fomist rau de tot. partea proasta e ca eu nu prea imi fac treaba cu lapticul si cu sanii, dar sper sa o pot rezolva cat de curand si sa-l alaptez pe bebe doar la san. Sunt f f f obosita, cand prind 15 min libere incerc sa stau cu ochii inchisi sa ma odihnesc. Am sa incerc sa mai intru dar nu stiu cand, sper sa ne reglam cat mai curand si sa ne facem un program.
Stefana, felicitari, ai preluat stafeta de la mine , sa dea DD sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos la termen.
va pup pe toate


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
38+


Iri draga mea, pupam bolfitele, felicitari ptr. bebe, sa te ajut DD sa ai lapte, recuperare rapida, bebe fara colici.
Cand ai timp sa ne mai pove de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Multumesc, Criss!
Miracol, te pupicesc. Ai rezolvat cu analizele? In cat timp sunt gata?
Iri, bine ati venit acasa in formula completa si mai usor cu oboseala, sa ai laptic! Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

stefana ce face proaspata mamicutza???
Si eu asunt acasa si astazi pentru ca e ultima zi de concediu
De luni la munca,pana la sfarsitul lunii ianuarie cand ma duc dupa puiuti.
rodica te asteptam cu vesti !!!
miracol,danah voi urmati,bafta multa !!!
iri bine ai venit acasa draga mea,multa sanatate si refacere cat mai rapida.
raisa ce plan de bataie ai,cand este data punctiei?
tusferi,ivisor,criss

Fetele eu nu reusesc sa ma loghez pe yahoo,oare sunt probleme sau am eu probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Wish,...dar ce nu fac!
Azi am in program ciorbita si carne de vita la cuptor, masina de spalat merge continuu, am un maldar de rufe de calcat care tot creste in fiecare zi si dateaza dinainte de a pleca la Brno si mai am multe in program, dar azi ma rezum doar la astea.

Pipici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

stefana
te rog fa tot ce ti-ai propus in afara de calcat.
Cred ca partea asta te solicita mai mult decat necesar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:


Pentru ca a iesit un pic soarele eu m-am apucat sa-mi spal geamurile ... ...sunt cool asa????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns echinox spune:

stefana felicitari !
am citit din umbra si ti-am tinut pumnii sa fie bine,dar eram sigura ca o sa reusesti si sigur o sa fie bine si de acum incolo
salut restul fetelor si le doresc sa li se implineasca visul cat mai repede si sa fie cum e mai bine pt fiecare







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Stefana felicitari din suflet
Pup toate fetele
Irilac mamica fericita

amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Irilac iubita sa va traiasca flacaul si sa va umple casa de veselie si fericire!!!
Stefana bine ai venit in clubul mamicilor! FELICITARI!
toate fetele si va urez un sfarsit de saptamana deosebit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Echinox, chiar m-am mai uitat de tine pe la pagina cu dr. W, credeam ca poate mai scrii. Sper ca esti bine si problema cauciucurilor de iarna s-a rezolvat. Multumesc de sustinere si astept sa-ti tin si eu tie pumnii!
Amalia, chiar azi intentionam sa o intreb pe Miracol de tine, ca nu ai mai fost prin "vizita" pe aici. Strumfisorii iti acapareaza tot timpul.
Bichi, pupici la Vanessa si Renato!

Mergi la inceput