FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

FELICITARI Stefana !!!
ma bucur enorm de vestea cea buna, sa ai o calatorie fara nici o peripetie pana la termen cu puiutul tau, pupici la burtica si la mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

stefana
sarcina usoara si sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Iuhuuuuuuuuuuuuu! Bravo Stefanaaaaa! Sarcina usoara si noua luni de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Tusferi, Wish, Danah, Loretta, Enique, Bombi, Daniela, Annika, Miracol, Ivisor, Noi2, Amalia, Bichi, Fumi, Irilac, Coco...si pe celelalte fete, VA PUPICESC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Felicitari Stefana! Bravo!
Sa ai 9 luni de sarcina, usoare si frumoase si sa fiti sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxandrica spune:

Stefanaaaa FELICITARI !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Multumesc, Ruxi!
Azi nu m-am mai dus la servi, pentru ca ieri am stat de la 9 pana la 5, dupa care am fost si la cumparaturi si eram terminata aseara. Mi-am dat seama ca dintr-o persoana energica care eram, acum, in 15 minute sunt tare obosita; iar statul pe scaun si ridicatul de pe el de zeci de ori pe zi, de la servi, ma termina. Saptamana viitoare merg la medic, pentru confirmarea ecografica.
Daca sunteti la servi, va urez o zi cat mai usoara!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Stefanna,ti-am zis eu sa stai cuminticasi sa fii optimista,ti-am zid eu ca va fi cu ochisori!!!FELICITARI !!!Stai acasa si odihneste-te!!!e maricel beta oare nu sunt dpi!!!fetele cu gemenasi or sa te lamureasca!!!pupici

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss21 spune:

Felicitari Stefana, ne bucuram pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Buna iubitele mele
Am ajuns acasa de marti, suntem bine amandoi( eu atat cat se poate, dar nu ma plang). Nu am apucat sa citesc din urma, stau f prost cu timpul, am aruncat o privire doar si vreau sa va multumesc pt incurajari si sustinere, ce a fost greu a trecut de acum urmeaza partea frumoasa ( si stresanta pt mine ). Bebe e un dulce, are niste bolfute de zici ca e un harciogas, e fomist rau de tot. partea proasta e ca eu nu prea imi fac treaba cu lapticul si cu sanii, dar sper sa o pot rezolva cat de curand si sa-l alaptez pe bebe doar la san. Sunt f f f obosita, cand prind 15 min libere incerc sa stau cu ochii inchisi sa ma odihnesc. Am sa incerc sa mai intru dar nu stiu cand, sper sa ne reglam cat mai curand si sa ne facem un program.
Stefana, felicitari, ai preluat stafeta de la mine , sa dea DD sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos la termen.
va pup pe toate


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
38+

Mergi la inceput