FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

ivisor
am trimis mail la Hotel Garni si am primit oferta de cazare cu 1200 czk/noapte mic dejun inclus.
Sa inteleg ca este un camin studentesc.Eventual sa intreb daca studentii sunt in vacanta in perioada asta desi nu cred.
Si daca nu sunt in vacanta o sa fim noi si studentii ?
Baia cu dus si wc-ul au fost doar ale voastre?

tusferi
o sa trimit un mail si celor de la nikol insa parca imi amintesc ca am citit de ei si vor plata in avans.
Daca reusesc sa evit asta o fac.
Daca ma hotarasc sa fac plata online (nici nu's cum se face nu am facut niciodata) o sa-mi deschis un card nou pe care o sa trabsfer doar suma necesara.

Am mai trimis mail la Integrity care am inteles ca e foarte aproape de clinica dar vor plata in avans 30%.

miracol,amaliaro ce faceti fetele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Wish, noi nu am platit nimic in avans, am platit acolo...

Azi am fost cu puiutii la pozat si filmat, la morfologia de trim 2. A zis dr ca sunt f bine, la zi

Va pup!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Wish
acolo e un campus universitar cu mai multe blocuri-camine studentesti, sali de curs, cantina etc... Unul din blocurile de camine poarta numele de hotel garni, are receptie, dar cred ca sunt in aceasta cladire atat camere de oaspeti cat si camere de studenti, la etaje diferite, noi am stat la un etaj cu camere studentesti (pt ca era mai ieftin) etajele de mai jos cred ca au numai camere stil hotel, nu le-am vazut decat in pozele de pe site. Toate camerele au bucatarioara , Wc, si dus separat, exact ca la hotel, bufetul in care se servea micul dejun era in alta cladire la capatul unei alei., parcarea era in strada (o straduta linistita)str. Vinarska paralela cu Hlinky (stada cu Reprofit) si str.Lipova face legatura intre cele doua strazi.
Pensiunea Integrity e la 2 cladiri de clinica, f aproape, am tot vazut-o cand mergeam la clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa2012 spune:

NOI2, multumesc din suflet pentru urari ! Sper ca visul sa devina realitate ! Aici am invatat ca se poate !
Pupici la toate fetele !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Tusferi, felicitari pentru rezultatul bun de la morfo de trimestreul 2! Frumusei bibilacii tai? I-ai vazut si la 4d?
Raisa, cu multa speranta, incredere si rabdare se poate! Trebuie!
Stefana, hai cu vestea cea bunaaa! Ai facut beta azi?
Va puuup si va doresc o zi frumoasa frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Acum am venit de la beta! Astept rezultatul pe dupa-amiaza.
Am fost la o clinica de langa casa. La Synevo, mi-au spus ca nu trebuie sa mananc, iar eu deja mancasem. ici, la clinica de langa mine, mi-au spus ca nu conteaza.
Voi cum ati facut?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Stefana, se poate face la orice ora! Stai linistita in privinta asta! Hai sa fie cu ochisori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

noi2,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

ivisor
dus separat inseamna ca este o locatie diferita de wc dar apartine tot camerei,deci nu este cu folosinta comuna?
tusferi felicitari pentru rezultatul tau bun!!!
Acum trimit mail,parca ziceai ca este aproape de gara asa?
stefana Doamne Ajuta !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Stefana iti tin pumnii,ma gandesc la tine toata ziua sa fie cu ochi......

Mergi la inceput