FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

wish chicineta este o mini bucatarie in camera
unde am stat eu nu era dar eu nu am vrut asa ceva; netul era hi-fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Enique, bun venit si mult succes! Nu prea avem experienta cu Unica. Parca a facut una din fete FIV la Unica, dar nu mai stiu cine...
Wish, mamarutzele mele sunt active si jucause E o senzatie minunata.
Cat despre cazare, noi am avut si bucatarie si WI-FI, undeva cam la 6km de clinica. Daca te intereseaza locatia, este aici:
http://apartman-nikol.hotel.cz/accommodation/
dar vezi ca doar unul cred ca este apartament cu bucatarie.
Miracol, imi pare rau ca s-au inzapezit analizele tale pe drum
Oricum trebuie sa te obisnuiesti si cu intepatul... O sa te tot intepi cand o sa fii graviduta
Rodica, multa bafta maine-poimaine!!!! Ma gandesc la tine!
Pup toate fetele

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Buna fetele,
Doar ce m-am trezit!
Azi am fost la serviciu, cam 5 ore si am venit terminata de durere de mijloc si de abdomen.
Doar am ajuns acasa, am mancat si m-am bagat in pat. Sunt si singura acasa de joia trecuta si imi e mai greu, ca nu ma rasfata nimeni inca. La servi am fost in fusta azi, dar m-a terminat si elasticul de la dres, lenjeria, plus fusta. Maine nu stiu ce voi mai face.
Oricum, durerile le-am constientizat doar cu putin timp inainte de a pleca spre casa. In rest, imi pare bine ca am mai iesit din gandurile mele.
Test de sange cred ca voi face miercuri.
Trebuie sa ma uit acum, sa vad la ce laborator merg.
Oricum, va multumesc ca ma sustineti si chiar va simt aproape de mine.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Wish
noi am stat la Garni, un hotel studentesc, in campus, pe langa camera modesta cu 2 paturi separate, aveam acea mini bucatarie cu frigider mic, plita electrica blat, chiuveta. Mai era o mica incapere cu chiuveta si cabina dus iar alaturi un WC separat, toate astea cu intrare din hol, pe hol mai erau dulapuri mari. aceasta era camera studenteasca la un pret f bun pe perioada vacantei de vara (eu am fost in iulie) si am platit 8100 coroane cehe pt 10 nopti, cu mic dejun inclus si parcare in strada langa hotel, fara plata, acces la net inclus, am primit de la receptie un cablu, si o hartie cu o parola. ( trebuie sa o ceri). hotelul e la 10 minute de mers lejer pana la clinica pe o strada paralela. Rezervarea am facut-o prin mail de pe pagina asta http://www.skm.muni.cz/ubytovani.php?akce=39&lang=en iar de platit am platit acolo la plecare. Repet am stat acolo in vacanta studentilor si era f multa liniste, am inteles ca pe perioada cursuriloe universitare au camere mai scumpe, poti sa vezi pe pag de mai sus. Daca pot sa iti mai dau amanunte intreaba-ma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

fetelor ajutati-ma si pe mine va rog cu un raspuns, cele care au avut a.c in schema,se incep in prima zi de ciclu?
mersi mult si bafta tuturor

http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Daniela, daca esti la prima folie, nu ai mai luat si luna trecuta, da, se ia prima pastila in prima zi de ciclu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Wish42, Miracol11, Tusferi va multumesc pentru urari!
Si sper sa auzim de multe reusite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Stefana,nu am mai luat.Sa inteleg ca se pot incepe in orice zi,tu ai luat 2 luni? Multumesc mult de tot si iti tin pumnii pentru un beta frumos



http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Am luat cam 40 zile, fara intrerupere, adica aproape 2 folii, pentru a ma coordona cu ciclul donatoarei. Am mai avut scurgeri maronii in partea a doua, dar mi s-a spus ca e normal sa se intample asta.
Multumesc de urari si, daca mai ai intrebari, iti raspund cu placere.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

...si trebuie sa le incepi in prima zi a ciclului.

Mergi la inceput