FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

LA MULTI ANI!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

Ce mai fac fetele?
Eu de maine incep trat de stimulare,si nu reusesc sa scap de emotii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

mada,la multi ani! si mult succes! ce protocol ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

La multi ani, Velvet!
Maine o sa imi spuna dl dr schema de tratament

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

mada,mult succes! AC uri ai avut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Mada, succes! Stiu ca este greu, dar trebuie sa te relaxezi. Dupa cum spuneau fetele, trebuie sa fii ZEN. Pe mine m-au ajutat f mult fetele de pe forum, carora le multumesc din nou.

Velvet, daca vei merge la dr Vaduva, vei vedea ca la prima consultatie sta destul de mult de vorba cu tine. E bine sa ai cu tine toate analizele pe care le-ai facut pana acum. Tu ce prob ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

marage,eu inca nimic descoperit,doar ca mi s-a schimbat menstra de mai mult de un an.si de-asta vreau sa fac o histeroscopie.am totul in regula in afara de 2 mutatii.sotul a avut teratozoospermie severa.acum s-a mai ameliorat cu tratament.si a mai crescut nr spermatozoizilor.ceea ce e cel mai important.din august nu mai stim cum stam,pt ca n-am mai repetat spermograma.pana acum am fost la bucuresti de mai multe ori.oricum histeroscopie vreau sa fac cat mai repede.da,voi lua tot dosarul cu mine si pe al meu si pe al sotului.consultatia este si pt sterilitate?adica altfel decat o consultatie normala?unde putem intra impreuna,eu si sotul?si dureaza mult pana pot obtine o programare la dl dr?multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Velvet, noi ne-am adresat dlui dr pt infertilitate. S-a uitat pe dosarul nostru, si-a notat in calculator datele noastre, m-a consultat si ne-a spus ce avem de facut.A durat destul de mult.
Clinica a fost in vacanta 2 saptamani. Eu mi-am facut programare de la mijlocul lui decembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

Da am luat timp de o luna AC, mai exact pana pe 31 chiar daca se terminase tableta

Eu am ajuns repede la dl dr, mmi~au facut programare chiar in aceeasi saptamana, prima consultatie a durat cam o ora, timp in care mi~a explicat destul de clar ce sanse am

Am trecut cu bine si de histeroscopie, caci muream de frica anesteziei, dar echipa minunata pe care o are dansul m~a ajutat enorm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anapecu74 spune:

La multi ani si multi! Va urm#259;resc de ceva vreme dar abia acum īndr#259;znesc sa intru aici.
Eu voi face fiv cu dr v#259;duva pe program si sper sa īncepem cāt mai curānd. Din pacate, trebuie sa asteptam sa se aprobe bugetul ca sa putem incepe. Am facut histeroscopia si analizele preliminare si suntem gata de start.


Mergi la inceput