FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

SFINTELE SARBATORI SA VA ADUCA CAT MAI MULTE BUCURII SI VISUL DE A FI MAMICI SA SE IMPLINEASCA CAT MAI REPEDE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

CRACIUN FERICIT!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

Fetele pe unde sunteti?
Mara cu ce vesti mai vi?
eu am trecut cu bine de haisteroscopie si din ianuarie incep stimularea......mai e putin.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Craciun fericit!!!
Va pupam si imbratisam cu mare drag!


Petrecere frumoasa!

Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Un an nou fericit cu multe burtici si bebei sanatosi!


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

La Multi Ani,fetele!

am si eu o intrebare.daca ma puteti ajuta-dl dr vaduva pe ce protocol merge?da AC uri indiferent de problemele medicale?multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

LA MULTI ANI! Un an nou in care sa vi se implineasca visele!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Vad ca in ultima vreme a fost cam liniste pe aici! Am cam chefuit toate, mai mult sau mai putin....
Fetelor, ati intrat in focuri?
Mada cand incepi?

Velvet, te-ai hotarat sa incerci la Craiova? Eu stiu ca dr Vaduva individualizeaza trat pt fiecre pacienta. Cel putin asa a fost in cazul meu: dupa fiecre analiza de sange si ecografie imi stabilea doza de hormoni.

Nico, bine ai venit! Tu ai inceput deja trat?

Fetelor, eu nu am scapat inca de greturi....Stau acasa, cumintica. Luni am programare la dr Vaduva la control. Sper sa fie totul bine cu bebe.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Lumimar,a venit Mosul? A fost incantata Irinuca?

Delly Bine ai venit !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

marage eu intrebam de AC uri,pt ca am 2 mutatii care nu permit AC uri.cel putin una.si o sa fac si clexane.si AC uri cu clexane nu fac casa buna.cred ca o sa vad in urma unei consultatii cu dl dr.nu,nu m-am hotarat inca.multumesc

am trimis un mail,de fapt feedback de pe siteul lor la hitmed.sper ca s-a trimis.

plus ca eu vreau sa fac o histeroscopie cat mai repede.si ma gandeam sa fac la craiova.ca este mai aproape.oricum trebuie o consultatie in prealabil cu dl dr vaduva.

Mergi la inceput