FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Buna dimineata, fete dragi!

V-ati uitat in cizmulite? A venit Mosul cu desaga plina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Lumi,

Ce a facut Irinuca cand si-a gasit cadourile din cizmulite? A fost incantata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maricica79 spune:

buna fetele.
madalii....apropo de ce ai spus tu ...la ultima mea consultatie, am intrebat pt o prietena despre laparoscopie si mi s-a raspuns clar de la receptie ca in clinica privata , dl. dr. NU face aceasta procedura. sincer nu stiu daca nu cumva se face la spital. nu stiu de unde ai tu aceasta informatie , pot sa iti spun sigura ca histeroscopie se face acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maricica79 spune:

ileana, imi pare nespus de rau. priveste inainte si schimbarea sa fie in bine . nu renunta la lupta .

marage , bebita ce face ? cum te simti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

La multi ani tuturor Nicoletelor,sa fiti sanatoase,,fericite,implinite si visul de a fi mamica sa se implineasca curand!

Mara,Irinuca s-a speriat un pic azi de dimineata cand si a vazut ghetutele pline cu bunatati.A dat la o parte tot ce era pe acolo si s-a incaltat in ghetute pe care nu le -a mai dat jos decat la culcare...jucariile nu au mai atras-o deloc



Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Lumi, cred ca ai fost dezamagita! Cadoul tau era de fapt bucuria Irinucai. Las ca o sa creasca ea mare si la anul o sa scrieti impreuna o scisoare pt Mosul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Fetelor, nu e nimeni pe aici?

Flower, cum te simti dupa histero?

Ileana

Lumi, anul acesta vine Mos Craciun in persoana la Irinuca?

Maricica, cum te simti? La ce varsta a sarcinii te-a lasat dr Vaduva sa te intorci la serviciu?

Aryana, sper ca esti bine. N-ai mai dat demult nici un semn.

Bebele meu creste si mie tot greata imi e. Nu stiu ce sa mai fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maricica79 spune:

buna.
mara, ma simt foarte bine, multumesc. suntem bine amandoua. apropo de intrebarea ta cu serviciul....la mine nu a fost cazul pt ca sunt casnica. dar, cred ca depinde de caz.
azi a nins . trebuie as avem grija cu virozele si mersul prin zapada. cred ac voi sta mai mult in barlog acum.
imi pare rau ca ai greturi. capul sus ca mai ai un pic si scapi de ele.

fetele ce mai fac?????
vad ca nu prea este activitate pe aici
va pup si toate cele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_3181 spune:

hei, Craciun fericit tuturor...
sunt noua in grupul vostru, va urmaresc de vreo 2 luni si vroiam sa va multumesc pentru suportul moral de pana acum, spun asta pentru ca citindu-va m-a ajutat sa parcurg pasii de inceput pentru prima procedura de FIV, cea care sper sa imi indeplineasca visul de a adauga a treia ghetuta de cadou la anul asa cum sunt sigura ca vei face si voi.
Procedura o voi face la clinica Hit Med din Craiova in ianuarie si sper sa imi fiti aproape ca pana acum.

Inca o data Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Buna Nico. Tu esti din Bucuresti si faci Fiv la Craiova? Si eu vreau sa fac tot la Craiova, dar mai intai trebuie sa ma operez sa scot trompa cu hidrosalpinx.Si din cate am inteles la Hit med nu opereaza, daca stiu fetele mai bine, le rog sa ma anunte

Mergi la inceput