FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA (2)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

mire poti incepe procedura FIV imediat dupa histeroscopie.chiar este indicat.eu...astept vesti despre programul national pt FIV.si daca mai exista fonduri,imi voi depune dosarul la o clinica din bucuresti.mult succes sa ai din prima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mire17 spune:

Multumesc , Velvet!
La fel iti doresc si tie, cat mai curand sa ai un !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc mult,mire daca nu va mai fi programul national pt FIV nu eliminam posibilitatea de a face FIV la dr vaduva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Mire, succes azi!

VelvetEra cineva care parca isi depusese dosarul prin minister la Craiova, dar nu a mai dat nici un semn.

Ninge ca-n povesti. Parca s-ar apropia Craciunul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma_007 spune:

fetelor, eu m-am hotarat.
luna viitoare voi face fiv cu doctor vaduva. am fost aseara la dumnealui si am stabilit detaliile iar sapt viitoare urmeaza sa semnam contractul.
marage, din cate am inteles trebuie sa dam un avans la inceput, minim 800 euro. asa a fost si la tine?
eu una nu pot sa imi depun dosarul, din pacate, deoarece nu mi-a iesit amh-ul corespunzator, dar, sincer, nici nu as mai avea rabdare sa mai astept sa aprobe ministerul fondurile .
marage, tu cu ce ai facut stimulare? si zi-mi si mie pls, dc ai luat contraceptive inainte de fiv, ca mie asa mi s-a recomandat.
astept sa vad ce voi face in continuare si va tin la curent cu detaliile. pupici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma_007 spune:

madali, nu ai mai dat nici un semn. cum merge sarcina? esti ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna fetele

marage multumesc.dar dosarul il vom depune la bucuresti.cum vrea Dumnezeu.

ema mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma_007 spune:

multumesc mult, velvet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mire17 spune:

Emma, mult succes sa ai!

Sa ma tii si pe la curent cu procedurile...
Mi se pare ca trece asa greu timpul, eu cred ca pe 17 aprilie voi face histeroscopia, pt ca nu mi-a venit inca....

Procedurile pt fiv se incep intr-o anumita perioada a ciclului, inainte de ovulatie, sau nu se mai tine cont ?

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma_007 spune:

sal, mire
te voi tine la curent cu procedurile.
cel mai bine este sa faci fiv dupa histeroscopie. intr-adevar fiv se face incepand cu urmatoarea menstruatie, dar asta vei stabili cel mai bine cu domnul doctor, pt ca am vazut ca iti va da ceva tratament inainte. multa bafta la histeroscopie, dar dc tot nu ti-a venit menstruatia, cine stie...poate nu mai vine poate ai vreo surpriza de bebe.
mai vorbim

Mergi la inceput