FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA (2)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emma_007 spune:

heei,nu mai e nimeni pe forum?m-ati lasat singurica?eu maine merg la prima monitorizare si am emotii...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mire17 spune:

Buna Ema!

Cum a fost la monitorizare?
De cand ai inceput procedurile?

Astept vesti bune de la tine, si cat mai curand sa vii cu vestea cea mare, dar pana atunci sa ne mai zici si noua etapele....

Eu maine fac histeroscopia...abia trece timpul...

Te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza12 spune:

Buna velvet vreau sa iti zic ca si eu ma fost pacienta dr Vaduva si ...pot as iti spun ca preturile nu au fost niciodata aceeleasi ...eu cu Vaduva am facut histeroscopie ,histerosalpingografie si laparoscopie ...este un medic bun ...insa...doar bani i-am dat si nu mi s-a intamplat ..minunea la care speram.... asa ca am luat drumul bucurestiului ...si acum ma pregatesc de FIV cu dr ALBU .....Iti doresc bafta multa si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza12 spune:

emma eu am fost la dr Vaduva si sa sti ca si cei de la bucuresti au zis ca este dr bun de ex prof.Marinescu caci la el am fost prima data dupa ce am plecat de la vaduva iar asa cum spuneam eu cu Vaduva am facut histeroscopie ,histerosalpingografie si laparoscopie trompe permeabile ...acum nu iti zic sa te increzi in el suta/suta ...eu am plecat de la vaduva ptr.ca dadusem foarte multi bani controale peste controale si nimic...adica eram ok.....si acum sunt la DR ALBU si pot sa iti zic ca sunt super multumita ...ma pregatesc ptr FIV...iar tie iti doresc cati mai multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

alinutza multumesc si mie mi s-a propus laparoscopie dupa histeroscopie.HSG am facut in 2011.trompe permeabile in 2011.la histeroscopia de acum rezultatul pus de dr vaduva a fost trompe slab peermeabile.eu laparoscopie nu voi face,cel putin nu cu dr vaduva.am fost pacienta dr albu.este un medic bun si ii multumesc pt ca mi-a dat sa fac toate analizele si am aflat mutatiile pe care le am ca sa evit pierderea unei sarcini,cand va fi ea...dar totul se desfasura prea rapid pt mine.sunt in pauza acum..succes la FIV!

Mergi la inceput