Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Revenind la ....directia corecta....Seal...hm....o alegere zic eu foarte ok...genul dur.....Nafi...nu-i rau.....

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


eu inca nu imi dau seama cand vorbesti serios si cand iti bati joc !


alina


Era serioasa mai...dar doar nu poti sa te gandesti la Seal fara sa ranjesti un pic, nu?!

Ai dreptate ..nu fizicul e determinant ci ceea ce emana persoana , energie sex appeal..inteligenta..fortza..etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta
.
andacos , tie de cine iti place?


alina


Hmmm...la mine lista e lunga ...da asa cam ce.-mi trece prin cap acum:Daniel Craig...are ceva fin ,atragator,e sexy in felul lui chiar daca nu e un pachet d emuschi,Gerard Butler,imi place rau de tot privirea aia...naiva,imi place Vin Diesel...tare mi-ar place sa-l dau cu putzin ulei pe muschi,imi place Denzel Washington,Robert de Niro si Al Pacino ,imi place sau mi-a placut tare Brad Pitt in "7 jahre in Tibet"...ei...mai am pe lista,dar fiecare apartzine cred unei perioade din viatza mea...iar acum ma uit nostalgica in urma.


PS.Si Seal tot nu-mi place,doar sa-l ascult pe cd!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Eddie Cibrian a zis careva?
Jonathan Rhys Meyers mi-a placut mult in The Tudors, chiar l-a pus in valoare rolul. Am cautat si alte filme cu el, dar nu am gasit nimic pe masura.
Mi-a mai placut de Brad Pitt in Legendele toamnei.
Asa dintre negrii, nu imi place niciunul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabidaniela

Jonathan Rhys Meyers mi-a placut mult in The Tudors...



Da,da,da1!!!!!!

Eddie e papusel...nu e de mine!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta
.
andacos , tie de cine iti place?


alina


Hmmm...la mine lista e lunga ...da asa cam ce.-mi trece prin cap acum:Daniel Craig...are ceva fin ,atragator,e sexy in felul lui chiar daca nu e un pachet d emuschi,Gerard Butler,imi place rau de tot privirea aia...naiva,imi place Vin Diesel...tare mi-ar place sa-l dau cu putzin ulei pe muschi,imi place Denzel Washington,Robert de Niro si Al Pacino ,imi place sau mi-a placut tare Brad Pitt in "7 jahre in Tibet"...ei...mai am pe lista,dar fiecare apartzine cred unei perioade din viatza mea...iar acum ma uit nostalgica in urma.



Sa cad de pe scaun, nu alta! Si zi asa, deci... E clar ca nu prea avem cum sa mergem la acelasi Oscar!

Mai am unul, dar inca nu m-am prins ce-mi place la el, este Dermot Mulroney.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta
.
andacos , tie de cine iti place?





Hmmm...la mine lista e lunga ...da asa cam ce.-mi trece prin cap acum:Daniel Craig...are ceva fin ,atragator,e sexy in felul lui chiar daca nu e un pachet d emuschi,Gerard Butler,imi place rau de tot privirea aia...naiva,imi place Vin Diesel...tare mi-ar place sa-l dau cu putzin ulei pe muschi,imi place Denzel Washington,Robert de Niro si Al Pacino ,imi place sau mi-a placut tare Brad Pitt in "7 jahre in Tibet"...ei...mai am pe lista,dar fiecare apartzine cred unei perioade din viatza mea...iar acum ma uit nostalgica in urma.



Sa cad de pe scaun, nu alta! Si zi asa, deci... E clar ca nu prea avem cum sa mergem la acelasi Oscar!

Mai am unul, dar inca nu m-am prins ce-mi place la el, este Dermot Mulroney.


si eu la fel , adica si sa cad de pe scaun si ca mai am unul care imi place tare si inca nu stiu de ce, este vorba de simon baker.

xio, pana la urma facem o gala aici nu o ancheta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui nafi

Acuma ca sa va dau exemplu si de un frumushel care mi-a placut mult e George Michael dar taaare dezamagita am fost sa aflu ca e gay!


De ce? Eu admir si barbatii gay ca oricum nu-i admiram cu gandul ca intr-o zi o sa fac sex cu ei. Vorba lui XIO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Extraordinar de mult imi place si Alan Rickman....are farmec nu gluma....si l-am vazut si in piese de teatru,nu umai in rolul care l-a facut mai celebru decat e...Severus Snape...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Eumada, la asta cu claxonatul nu pot decat sa ma mir.
Si eu admir femei frumoase, ba chiar o data l-am sunat pe prietenul meu doar ca sa ii spun ca in fata mea e o fata cu un fund fantastic
Si mai fac si eu complimente femeilor cand e ceva frumos, da' sa claxonezi dupa o femeie e ca si cum i-ai spune 'papusa, manca-ti-as gurita'
E o jignire, o ....hartuire sexuala, nu un compliment.
Am mai scris ca eu nu ii inteleg pe astia care fluiera, sau cei mai tari, muncitorii care sunt cu masina de gunoi si claxoneaza, sau cei de pe bicicleta care clincaneste dupa o femeie. Ce cred oamenii astia? Ca vine vreuna magulita de sunet, isi rupe hainele de pe ea, se arunca pe ruda bicicletei, se prinde de masina de gunoi, si galopeaza spre 3 ore de sex animalic si fierbinte?


Bine, revenind la topic, conteza mai mult pt mine sa aiba acel je ne sais quoi.
Imi plac de exemplu Jonathan Rhys Meyers, in conditiile in care nu se incadreaza absolut deloc in tiparul barbatilor care imi plac (inalti, maroci, cu barba de 2 zile), imi place Clive Owen, Richard Kruspe (Rammstein, asta se incadreaza perfect, prea perfect), Gerard Butler, mi se pare sexy si actorul Bradley Cooper, iar serialul OZ inchisoare federala era un preferat din cauza actorilor unul si unul
Ah, si trebuie sa il cautati pe Remy Bonjasky

**Fur is for petting***

http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916



Toti baieti rai !
Nu te vad prea bine, XIO.

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Nafi,"caluteala" a fost imprumutat de la cineva de aici de pe forum,nu-mi asum niciun merit!

Mergi la inceput