Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui nafi


Mie una imi place de Seal.




asta chiar e din categoria"gusturile nu se discuta"

Da' mey nafi,chiar asa...dintre atitea frumusetzi de barbatzi de pe planeta asta...tocmai asta????

Dana


asa am eu gusturi mai shui! un alt "dur" care imi place e actorul Eric Roberts ( fratele Juliei Roberts) Imi place f mult vocea lui ( urasc faptul ca in Italia astia dubleaza toate filmele ) .

Acuma serios vorbind ...barbatii tip bombonei nu m-au atras niciodata. maxim mi-au devenit prieteni f buni. asta e..fiecare cu "pasarelele" ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Phua...si Eric Roberts e un nesuferit!(pentru mine)Nu stiu daca nu cumva imi place mai mult de Seal decit de el!

Oricum nafi,te iau la un dinner la vreo gala Oscar,precis nu avem gusturi comune in materie de vedete!(nici mie nu-mi plac bomboneii...da' nici de-ale Seal)

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Drogba,Seal...Clar nu va fac concurenta!Referitor la sondaj,am votat varianta privit,admirat si atat.De ce totul trebuie sa ajunga la caluteala?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Carra, daca recitesti postarile (desi stiu ca nu-i nevoie, dar asa vine vorba...) o sa intelegi la ce ma refer. Era vorba de orice barbat care claxoneaza o femeie si care, de aceea, e mitocan, idiot s.a.m.d. Discutia cu Madalina era alta, eu n-am intervenit s-o apar pe ea, ca n-are nevoie ea de asta, in schimb mi-am exprimat mirarea pentru virulenta afirmatiilor. Gresite, in opinia mea.
De asemenea, mai spun o data (ca vad ca s-a trecut peste) ca exista femei care apreciaza genul asta de "compliment", or fi pitipoance alea, nu ma pronunt, dar cred ca esti de acord ca pitipoancele sunt femei si nu extraterestrii.
Cristoiu, te inteleg. Totusi, sunt sigur ca daca altei femei i se fac complimentele alea pe strada, care pe tine nu te-ar deranja, ar sari in sus de 10 coti si ar avea numai cuvinte de "lauda" despre marlan.
In fine, mi-am spus parerea, pentru mine altele sunt problemele in viata, iar pe oameni ii apreciez/depreciez dupa criterii mai concrete.

Rufus, Tora si iadele

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Rufus,chiar daca nu pare ,ma simt bine cand un barbat dovedeste acel cavalerism ...adica ,desi cum bine ai remarcat,ma descurc ,imi face placere o alta interventie ...pricepi tu ce vreau sa spun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Revenind la ....directia corecta....Seal...hm....o alegere zic eu foarte ok...genul dur.....Nafi...nu-i rau.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Eumada, la asta cu claxonatul nu pot decat sa ma mir.
Si eu admir femei frumoase, ba chiar o data l-am sunat pe prietenul meu doar ca sa ii spun ca in fata mea e o fata cu un fund fantastic
Si mai fac si eu complimente femeilor cand e ceva frumos, da' sa claxonezi dupa o femeie e ca si cum i-ai spune 'papusa, manca-ti-as gurita'
E o jignire, o ....hartuire sexuala, nu un compliment.
Am mai scris ca eu nu ii inteleg pe astia care fluiera, sau cei mai tari, muncitorii care sunt cu masina de gunoi si claxoneaza, sau cei de pe bicicleta care clincaneste dupa o femeie. Ce cred oamenii astia? Ca vine vreuna magulita de sunet, isi rupe hainele de pe ea, se arunca pe ruda bicicletei, se prinde de masina de gunoi, si galopeaza spre 3 ore de sex animalic si fierbinte?


Bine, revenind la topic, conteza mai mult pt mine sa aiba acel je ne sais quoi.
Imi plac de exemplu Jonathan Rhys Meyers, in conditiile in care nu se incadreaza absolut deloc in tiparul barbatilor care imi plac (inalti, maroci, cu barba de 2 zile), imi place Clive Owen, Richard Kruspe (Rammstein, asta se incadreaza perfect, prea perfect), Gerard Butler, mi se pare sexy si actorul Bradley Cooper, iar serialul OZ inchisoare federala era un preferat din cauza actorilor unul si unul
Ah, si trebuie sa il cautati pe Remy Bonjasky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nafi

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui nafi


Mie una imi place de Seal.

Pasim in noul an cu speranta ca va fi si distractia va continua in formula trio

Povestea lui Ricky
http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629







asta chiar e din categoria"gusturile nu se discuta"

Da' mey nafi,chiar asa...dintre atitea frumusetzi de barbatzi de pe planeta asta...tocmai asta????

Dana


asa am eu gusturi mai shui! un alt "dur" care imi place e actorul Eric Roberts ( fratele Juliei Roberts) Imi place f mult vocea lui ( urasc faptul ca in Italia astia dubleaza toate filmele ) .

Acuma serios vorbind ...barbatii tip bombonei nu m-au atras niciodata. maxim mi-au devenit prieteni f buni. asta e..fiecare cu "pasarelele" ei

Pasim in noul an cu speranta ca va fi si distractia va continua in formula trio

Povestea lui Ricky
http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629


oh da, eric roberts e beton si vin diesel la fel




"Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Andacos..accept cu placere invitatia. cu siguranta nu ne vom bate ptr autografe de la aceiasi barbati!

XIO - hai ca Gerard Butler i-l lasam romancei noastre Madalina Ghenea!

Jenn- total deacord , putem admira un barbat si fara sa ne gandim la , cum haios ai spus tu, caluteala!

Chestia cu claxonatul pe strada si frazele de agatat de 2 lei sunt

Acuma ca sa va dau exemplu si de un frumushel care mi-a placut mult e George Michael dar taaare dezamagita am fost sa aflu ca e gay!

Ultimul "dur" care mi-a atras atentia a fost Daniel Craig in ultimul 007! Un rol superb si f veridic de data asta.

ah..si Jason Statham...mmmm

Acuma gata ca ii visez pe toti la noapte. noroc ca nu vorbesc in somn sa ma ia sotul la intrebari!

Noapte buna fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui nafi


Mie una imi place de Seal.

Pasim in noul an cu speranta ca va fi si distractia va continua in formula trio

Povestea lui Ricky
http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629






asta chiar e din categoria"gusturile nu se discuta"

Da' mey nafi,chiar asa...dintre atitea frumusetzi de barbatzi de pe planeta asta...tocmai asta????

Dana


ca sa vezi tu cum e vorba aia cu gusturile omului!?
si mie imi place de seal si de fapt si de drept nu e vorba de fata omului ci de ceea ce transmite respectivul si de fiecare cum receptioneaza.
drogba este un jucator dur, seal este un cantaret, fin, asa ca frumusetea fiecaruia zace in interiorul lui .
andacos , tie de cine iti place?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Revenind la ....directia corecta....Seal...hm....o alegere zic eu foarte ok...genul dur.....Nafi...nu-i rau.....

Mad


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


eu inca nu imi dau seama cand vorbesti serios si cand iti bati joc !


Mergi la inceput