FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 37

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Bichi, felicitari!
Bebei, sa fitI sanatosi si sa cresteti Mari si frumosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

gabriela dar de unde stii ca sunt superstitioasa? chiar nu sunt....si daca vrei sa ma intrebi ceva go for it
wish multam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

mai pai eu banuiesc ceva si fetele o spun pe ocolite . esti insarcinata ? ca vreau sa te felicit sincer .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

pai zici ca citesti forumul de atata timp, nu am facut un secret din faptul ca sunt insarcinata; in schimb eu am pierdut cu desavarsire partea in care tu te prezentai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Bichi felicitari pentru balerina si biciclist. Sa-ti traiasca si sa creasca mari fericiti, sanatosi
Looana sa-ti traiasca feciorul. Cred ca e mare deja


Eu raman tot pe bara ca nu am nimic de zis.

Va pup pe toate si va doresc toate cele bune.

Ruxi si Fumi imi pare tare rau de ce vi se intampla; stiu ca va e foarte greu. va imbratisez si sunt alaturi de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

matusica pe tote noi crestem avem greturi la dublu si mai avem si ceva scurgeri maroni si stam toata ziua la orizontala dar nui bai bebei mei sa fie bine ca restul nu mai conteaza buni ne alinta si tati ne face toate poftele ne facem noi mari

amalia tsakoniati
7+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Miercuri plecam la Brno si sunt intr-o dilema: la FIV-ul facut la Medlife, dr. Uscatescu mi-a recomandat ca inainte cu 5 zile de ET sa opresc vitaminele si sa le reiau la 48 de ore de la ET. Dr. care ma monitorizeaza actual, nu cei de la Brno, mi-a recomandat sa nu le intrerup.
Voi cum ati procedat?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

smaick am sarit partea in care ma prezentam si din august am fost - si sunt bolnava . adica stau in pat/spital fara net , fara tv . groaznic . si am pierdut sirul lucrurilor . insa asteptam de mult sa aud asa veste buna . felicitari .

cred ca ar trebui sa fiu nitel mai prezenta la clubul babutzelor de cati ani sunt pe forum si de cati ani tot astept minunea . sper ca de acum in colo sa-mi fi revenit si sa nu mai pierd sirul lucrurilor .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Buna fetele,

Stefana, drum bun sa ai, DD sa fie cu tine si sa va intoarceti cu vesti bune. Dar de ce sa intrerupi vitaminele, ce rau iti fac sau cum pot ele influenta ca sa le opresti? Mi se pare o prostie.....eu n-am oprit nimic, din contra, am adaugat.

Amalia burtica matusicii. Stai cumintica acolo la pat si profita cat poti de mult de rasfat inca putin si treci de primul trim. La dr cand mai mergi, el ce parere are de petele astea?

Looana, ai un bebe absolut superb.'Doamne prin cate ai trecut, imi pare tare rau, dar DD a fost cu voi si va ocrotit. Chiar ma intrebam de ce nu dai nici un semn sau de ce ai iesit de la ATI atat de tarziu, dar chiar nu vroiam sa ma gandesc la ceva rau, credeam ca asa e " obiceiul" pe la voi. Important e ca totul a trecut de acum, ca va reveniti si sunteti bine

Miracol, ai terminat cu gresia in balcon?
Sandy, e bine ca mai treci pe la noi
Smaick
Coco, cat mai ai, cum vrei sa nasti?
De alina mai stie cineva ceva....oare cand ar trebui sa nasca si ea?

Dragelor, am sa incerc sa ma ocup putin de prima pag, dar nu promit ca voi si reusi sau ca ce voi face va fi bine....nu am experienta deloc in chestiile astea. Am sa-mi rog sotul sa-mi lase intr-o zi laptopul pe pat ca sa nu-l ridic eu. Intre timp, va rog sa scrieti cu rosu ce modificari ar trebui sa facem sau cine vroia sa se treaca pe prima pag
Bichi, Brigit, Looana, sunteti de acord sa va trecem pe prima pag la mamici?
Smaick, Tusferi, Teli, Amalia....si sigur uit pe cineva...voi nu vreti pe lista gravidutelor?

Va pup si sa aveti o sapt buna




MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

stefana tin pumnii staaansi ! mie dr U mi-a recomandat sa opresc Clexane cu 48 de ore inainte de punctie si sa il reiau dupa ET, iar aspirina sa o opresc chiar cu mult mai devreme. atat, nimic legat de vitamine.
fetele ... in curand s-ar putea sa ma alatur si eu voua

Mergi la inceput