FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 37

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Looana
bebeul tau e foarte dragalas, sper ca sunteti bine.
va pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Bichi
Felicitari!!!
Puiutii tai sa creasca mari si sanatosi si tie mami recuperare rapida!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

Iri
Ce putin a mai ramas! Sper sa stea cat trebuie comoara ta in burtica si sa vina cand e pregatit, sa fie totul fff bine pentru voi toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

Bichi felicitari pentru minunile tale si sa-ti traiasca .

matusica felicitari . parca imi aduc aminte cat de dezamagita ai fost , dar perseverenta ta a fost rasplatita . daca iti doresti ceva suficient de mult , il primesti . sa ai o sarcina usoara si sa ai o nastere usoara , un bb cuminte si papicios .

pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Fetelor, nu are cine sa treaca oe prima pagina reusitele depline? Avem cu ce ne mandri! Atatia copilasi minunati s-au nascut deja aici...
Iri, tin pumnii sa stea bebe la calduric, cat mai mult!
Pup fetele!,

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor si de la mine!
am fost destul de ocupata zilele astea...am trebaluit pe acasa si asa am lucrat de bine ca mi=am rupt mufa de la internet cu curatenia asta
si cand intru, ce sa vezi?
avem bebici noi nascuti!!!
bravo BICHI!!!!
ma bucur enorm pe voi!!bine ati venit pe lume Vanessa si Renato!!!...ai ales iste nume superbe!!1s afie sanatosi si mancaciosi!!!...ca de restu se ocupa mami si tati!!!

iri, te pregateste si tu imediat de marea intalnire....abia astept vestea cea mare din partea ta!!!
looana, micutul tau e absolut adorabil in poza....vai Doamne!
amaliaro, au inceput greturile??vai de capu tau!!!sti bine ca sunt cu sufletul alaturi de tine!!dar ma bucur enorm, ca isneamna ca bebicii cresc bine la mami in burtica!!

trebuie sa facem cumva sa trecem pe prima pagina micutii care s-au nascut...avem deja 2 perechi de gemenasi, minunea Looanei si a lui apalina!....avem cu ce ne mandrii, nu gluma!!!
va pup pe toate si va doresc o duminica reusita!

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

Buna seara, fete dragi!
Sunt cu voi aproape in fiecare zi dar scriu cind pot

Bun venit fetelor noi va doresc sa gasiti aici rezolvarea problemelor voastre.

fumi si ruxi nu va pierdeti speranta, trebuie sa vina si randul vostru

BICHI felicitari din suflet, mamica luptatoare! dupa cate greutati ai indurat meriti toata bucuria alaturi de puiutii tai.
BUN VENIT BEBELUSILOR, VANESSA si RENATO ! Sa fiti sanatosi si norocosi!

LOOANA te imbratisez cu drag, dupa urarile de bun venit lui bebe FLOR, dupa vestile bune, am mai citit prin ce clipe grele ai trecut. Bine ca au trecut Iti doresc sanatate multa si refacere grabnica, sa te poti bucura de bebe dragalas


fetele va pup cu drag pe toate, cu burtici sau fara, bafta tuturor!

noi suntem bine, bebe misca vioi, eu abia ma mai misc, dar totul e bine, mai avem putin.


p.s.: prima pagina nu prea mai este actualizata, fetele cu reusite sunt superstitioase si fetele care se ocupau de topic se pare ca s-au retras, una cate una, incepand cu mami. este alegerea lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

cocolino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Bichi yupiiiii.....SA-TI TRAIASCA , SA FIE SANATOSI SI SA VA BUCURATI DE EI !!!

FELICITARI !!!

stefana super endometru !!!
Toate merg ca pe roate si urmeaza marea intalnire !!! Tin pumnii !!
Cand pleci la Brno?
tusferi
amaliaro,itilac,cocolino,smaick
sarcina usoara!!!
Looana sa-ti traiasca mamarutza,e frumos foc !!!
raisa te astept cu vesti !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

smaick citesc forumul asta de atata timp . stiu ca esti superstitioasa . se poate sa-mi spui pe pm ceva ? adica astept vestea . scuze pentru indrazneala .

Mergi la inceput