**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

ce de iconite frumusele... DC...

Si acum...buna dimineata fetelor !

Iar n-avem cafea si-i aproape ora 10:00.... Hai ca le dau eu si astazi! Poftiti la si fursecuri cu ciocolata!

Am inceput ziua-n forta...si am o energie....
Ma gandesc la ce ar trebui sa gatesc pentru we...si n-am nici o "inspiratie"...

Va si va astept la o !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

va asteapta inainte de week-end
Eu am o zi inca o cearta cu al meudar asa e viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

va asteapta inainte de week-end
Eu am o zi inca o cearta cu al meudar asa e viata

http://alinahandmade.blogspot.com/


Salut Alina! Am fost mai rapida cu 6 sec. decat tine.... Pai cum ar fi viata fara provocari? Monotona...bleah nu ne trebuie asa ceva...Nu cred ca exista cupluri care nu au nici o divergenta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana imi doresc ca decizia luata de el sa fie buna luata si sa nu se mai bata de la aceasta decizie eu io accept cu toate ca stiu foarte bine motivele pentru care a luat-odar cum spune o vb"hotu neprins ,negustor cinstit" mergem mai departe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mi-a spus acum la telefon ca eu il trag in jossi ca nu ne potrivim,si ca asta este cel mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mi-a spus acum la telefon ca eu il trag in jossi ca nu ne potrivim,si ca asta este cel mai bine

http://alinahandmade.blogspot.com/


No more comments...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Ma la Dumnezeu sa ma intareasca sa trec peste tot cu bine si ce va fi pe viitor sa invat sa pot merge mai departe fara sa sau sa ma gandesc la trecut.
Dumnezeu nu iti da mai mult decat poti duce si daca nu exista sentimente(el mi-a spus cfa numai simte nimic pentru mine)nu are rost sa tii un on cu forta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Ma la Dumnezeu sa ma intareasca sa trec peste tot cu bine si ce va fi pe viitor sa invat sa pot merge mai departe fara sa sau sa ma gandesc la trecut.
Dumnezeu nu iti da mai mult decat poti duce si daca nu exista sentimente(el mi-a spus cfa numai simte nimic pentru mine)nu are rost sa tii un on cu forta

http://alinahandmade.blogspot.com/


. Eu zic sa nu-ti plangi de mila, priveste totul ca pe un nou inceput . Cu toate ca mi-e greu sa cred ca al tau sot e "pus" pe fapte mari . Astept sa vad cum vor decurge lucrurile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana am invatat ceva de la voi, ca orice lucru care ti se intampla sa il infrunti cu fruntea sus si cu optimism.in viata avem parte de tot felul de lucruri, imi pare rau ca nu amj o situatie mai buna sa ma pot descurca dar voi invata

Mergi la inceput