**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana am invatat ceva de la voi, ca orice lucru care ti se intampla sa il infrunti cu fruntea sus si cu optimism.in viata avem parte de tot felul de lucruri, imi pare rau ca nu amj o situatie mai buna sa ma pot descurca dar voi invata

http://alinahandmade.blogspot.com/


Ma bucur ca ai tras invataminte ! Fii tare, important este ca tu si Delia aveti un acoperis deasupra capului, un ajutor minim pe care parintii totusi ti-l dau, de restul va trebui sa te ocupi tu....

si we linistit! Fug la gradi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

sunjt calde si va asteapta
Week-endul a fost ok, am trecut peste toate,Delia merge la gradi, maine le vor face poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Salut Alina! e asa cum m-am asteptat...Ma bucur ca ati trecut peste acest episod.... Succes la gradi !
N-am facut nimic interesant in we, ca de obicei, gatit, smotruit...alea, alea .
Denisa, voi ce-ati mai facut ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu astazi trag rapid un smotru,taiat unghiile si cat de cat pilite si aranjatespalat cateceva,Delia a mers astazi la gradi fara plansdar a inceput sa ii curga nasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Veniti si voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

O calatorie superrrrr....






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Foarte tare Mariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

va asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

va asteapta

http://alinahandmade.blogspot.com/



pentru cafea! Doar atat? Nu mai spui nimic ?

Serbarea de la gradi va fi pe 18.12, trebuie sa ne pregatim cu rochita fulg de nea si costum popular . Deocamdata am "intins" antenele pe la colege... Am gasit pe net un model de costum "fulg nea" super, daca ii gasesc ce-i trebuie, il fac eu. Vreau sa fie ceva deosebit, mai ales ca-i prima ei serbare la gradi . Am ales si modelul pentru poze...
In rest...am o zi infernala la job...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Si noi avem serbarea pe 14.12 la gradi nu stiu daca are rol sau ceva de genua matait ea un pic azi dimineatasa vedem cum va fi ziua de astazice a facut azi la gradi, ieri a venit asistenta si ia invatat despre legume si fructe ca au vitamine a luat bulinuta kla engleza ceea ce este foarte bine

Mergi la inceput