**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisa220972

Gata a mai trecut un WE, agitat, am scapat .

A tinut cu noi ziua de ieri si am fost la zoo ficamea a fost foarte incantata de toate animanutele de acolo, le-am hranit cu ghinde si alune.
Dupa ne-am dus si la un film 3D (Raphael strica tot)dupa care ma mancat pe mine undeva sa intru in supermarket sa vad de globuri ptr. bradul de anul acesta, vrem sa schimbam culoarea la globuri sa nu mai fie rosu-galben sa fie in picatele( sincer nustiu ce culoare vreau) si bineinteles ca am dat si peste raionul de jucari unde a fost o intreaga nebunie din puctul de vedere a lui ficamea, fugea de la o jucarie la alta si nu va spun ce preturi si le vroia pe toate.
Are un teatru in capul ei, fiindca nu este un copil care sa inceapa sa planga, sa tipe, sa se tranteasca, sa faca circ, ca vrea jucaria cutate, Incepe frumos si suspina, "sunt trista" de ce " fiindca vroiam si eu cutare jucarie, mai fetelor nu uita, te face sa te simpti cel mai rau parinte, cand am plecat dimineata la serviciu
mi-a spus sa-i aduc surpriza pe care a vazut-o ea, am trimis-o la sot, bineinteles ca sotul a fost asa de dur cu ea ca a venit cu jucariile acasa(Littlest PetShop) si am rezolvat problema, acum trebuie sa invat pozia ptr. Mos Nicolae, fiindca asa a promis lui tati
A aparut si i-mi da branci de la PC
O seara buna




Denisa220972 mamica puiului Denisa

Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp.

Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.




Denisa, nu e vorba de mesajul asta ? E trimis pe 12.11.12 ora 20:31:08.
Denisa ce mai face ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana sa le folosesti cu placere si sa iti iei mai multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana sa le folosesti cu placere si sa iti iei mai multe

http://alinahandmade.blogspot.com/


Multumesc mult ! Si mai vreau si de la mosh....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Si eu vreau multe de la mos dar sa vedem ce mi-o aduce mi-as dori un aparat de fotografiat DSLR si bani ca sa avansez afacerea mea mititica mititca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Buna fetelor!
Am intrat sa va salut si sa va spun ca de vreo luna si ceva sunt f. stresata cu noul job...adica sunt nonstop la munca vreo 10-12ore/zi...Sper sa ies cat mai curand din chestia asta, ca asa nu ma vad rezistand prea mult...dar n-am avut incotro...
Teo a fost mai mult pe-acasa...inca e cu muci si tuse...i-a desenat lui Mos Craciun lista de cadouri, merge la pictura, gimnastica si canto...la palatul copiilor...
Va pe toate si toti puiutii
Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

va asteapta.
Ierti am fost la Sala Palatului ca sau lansat candidatii USL, astazi mergem la ziua unei fetite la MCDonalds si ii cumpar doua carti cu activitati drept cadouca stau cam prost cu bugetul
Astazi Delia nu a mai plans la gradi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

va asteapta.
Vineri nu am stat la ziua colegei Deliei de grupa pentru ca Delia nu a vrut sa stea singura in vaporasul de la McDonaldsmi-a plans asa rau.
Voi ce ati mai facut in week-end?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



Buna ziua !

Alina, multumesc pentru cafea ! Sper ca moshu' sa-ti aduca tot ceea ce-ti doresti . Imi pare rau de Delia, ce sa-i faci... e mai deosebita decat ceilalti, parca si la vizita la Danone ti-a facut la fel...Cred ca cel mai bine e sa discuti cu ea...poate printr-o comunicare mai buna ajungi sa-i cunosti mai bine temerile .

Doinita, sanatate multa Teodorei iar tie multa putere sa rezisti. Totusi, programul este cam infernal....

Si despre noi...Vineri am stat acasa cu "conjunctivit" (cum spune Bianca) la ochiul stang. Eram asa de umflata de puteam sa joc lejer intr-un film thriller.... Am fost dupa amiaza la medicul de familie si acum sunt in tratament, ameliorarea a fost vizibila, mai am doar o tenta de umflatura la pomet. Cica a fost ceva viral...mama lor de virusi aerieni.... Si dupa ce ca eram asa l-am avut si pe nepotu'/finutu' la pregatire la English...
In rest, in we n-am facut nimic interesant (ca de obicei ) bucatareala sambata si duminica primeneala pentru o noua saptamana .

tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu astazi niste pireu de cartofi cu aripi de pui la cuptor
Delia nu spune nimic ceea ce ma duce la disperare
Doinita, Mariana insanatosire grabnica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina !
S-aveti pofta la bucate!
Nu e bine ca este asa de inchisa in ea...ar trebui sa o faci sa se schimbe .
Vezi ca ai PM!



Mergi la inceput