**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Merci pentru cofe!

Ma uit cu stupoare ca nu-mi vad mesajul de aseara, oare pe unde l-am postat

O zi numai buna de stat in casa la caldurica( caldurica am , nu ma lasa obligatiile acasa)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mai este cafea bineintelesDelia plange fara motivsi ma cam enerveaza

http://alinahandmade.blogspot.com/


Ce sa spun....
Eu am "citit-o" pe Bianca . Cand refuza sa plece la gradi o face din doua motive: primul ar fi ca a fost certata de doamne iar al doilea ca a suparat-o vre-un copil...

Las un videoclip emotionant pregatit special pentru sarbatorile de iarna ce vor veni .





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisa220972

Merci pentru cofe!

Ma uit cu stupoare ca nu-mi vad mesajul de aseara, oare pe unde l-am postat

O zi numai buna de stat in casa la caldurica( caldurica am , nu ma lasa obligatiile acasa)





Denisa220972 mamica puiului Denisa

Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp.

Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.




Salutare !
Denisa, a fost postat in capitoul anterior dar pentru ca au fost probleme la editare il poti vizualiza pe prima pagina din capitolul curent .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu dardai de frig, e un vant in bucuresti de mama mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Eu dardai de frig, e un vant in bucuresti de mama mama

http://alinahandmade.blogspot.com/


Dc? Nu v-a dat drumul la caldura?
Multumim lui DD, la munci CT, acasa CT si gradinita are CT. E oare adevarat ce se zvoneste ca vin geruri napraznice dupa 20 Decembrie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

MarianaPop nu, nu trebuia sa aiba data de 13.11.11.
cine stie pe unde o fi, fiindca aveam mai multe pagini deschise.
Frig este si la noi, dar in casa duduie centrala


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Va ofer si va astept la o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Astazi avem intalnire la sala palatului cei care am facut campanie si va voi parasi un pic mai devreme.
Ieri cand am aflat ca trebuie sa merg mi-am sunat soacra sa o rog sa o ia maine pe Delia de la gradi si ea mi-a replicat ca merge la dansuri si nu poate wtfsi se mai da mare bunica ca o iubeste si bla bal-uri de genul.
Astazi de dimineata mi-a facut Delia un show la gradi de toata frumusetea numai vroia sa intre in clasa,numai imi dadea drumulsa plec am fost asa trista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Astazi avem intalnire la sala palatului cei care am facut campanie si va voi parasi un pic mai devreme.
Ieri cand am aflat ca trebuie sa merg mi-am sunat soacra sa o rog sa o ia maine pe Delia de la gradi si ea mi-a replicat ca merge la dansuri si nu poate wtfsi se mai da mare bunica ca o iubeste si bla bal-uri de genul.
Astazi de dimineata mi-a facut Delia un show la gradi de toata frumusetea numai vroia sa intre in clasa,numai imi dadea drumulsa plec am fost asa trista

http://alinahandmade.blogspot.com/



Buna dimineata ! Succes la sala...daca iese ceva si de data asta atunci e bine . In privinta bunicii..., nu cred ca nu si-ar iubi nepoata, observ doar ca-i place sa te refuze pe tine, ma gandesc ca daca ar fi rugat-o sotul tau....
Imi pare rau de micuta Delia , imi aduce aminte de perioada cand si Bianca era la cresa. O sa treaca si asta si o sa fie bine .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Eeei, sa va spun una buna, mamica tripletilor s-a hotarat in sfarsit sa-si duca copiii la medic si sa-i tina si acasa pana le trece tusea . Deja mai "bateau toba" si alti copii.... Dna educatoare m-a anuntat ca e un caz in grupa de varsat de vant. Am si visat ca Biculina era deja plina de bubite .
Aseara am fost la cu familionu', mi-am cumparat o pereche de botine negre si o scurta rosie . Ce mai...sunt super multumita . Mai vreau....

Mergi la inceput