**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana si cerintele astea in conditiile in care al meu l-a imprumutat cu suma de 800 de europe care nu ii vopi mai vedea citez"tu nu ai nevoie de atatia bani ptr cacacioasa ta,am un copil care cere multe sinu am cum sa iti mai dau banii inapoi"astea au fost cuvintele varului sotului meu cand i-am spus ca am nevoie de bani

http://alinahandmade.blogspot.com/


Vai de mine ce urat.... Asta sa va fie invatatura de minte si sa nu mai ajutati pe cine nu trebuie .

_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Stiu, dar ma oftik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

vile ofer si va astept la o la noiin Bucuresti e patinoar pe trazisi trebuia sa merg sa ii iau Deliei pijamale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

vile ofer si va astept la o la noiin Bucuresti e patinoar pe trazisi trebuia sa merg sa ii iau Deliei pijamale

http://alinahandmade.blogspot.com/


Salut Alina! Multumesc pentru cafea, eu deja am baut-o pe a doua . Ooops, polei...mare grija la membre...
Si eu ar cam trebui sa-i iau Biancai pentru gradi . Sa vedem, am lista de cheltuieli cam mare...



_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Apropos de ultima stire de senzatie...La momentul lansarii melodiei chiar m-am gandit ca s-ar intampla ceva in mariajul lor...



_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

si al noi este destul de mare lista de cheltuieli sa vad cum scot camasa luna astaDoamne ajuta sa trecem cu bine peste toate.
Legat de mariajul vedetelor era de asteptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

La Multi Ani fetelor!
Va doresc un an plin de sanatate, zambete, fericire, relaxare, iubire...si multe alte delicii pentru voi si familion!

Eu, cam rarut din pacate...dar sper ca nu m-ati uitat.
Acu sunt acasa...vad eu pana cand.
Suntem bine, imi fac ceva planuri de-un munte cateva zile prin febr ...sa vad daca-mi iese Ne dorim sa respiram putin aer curat...si Teo mai vrea zapada si sanius...poate avem noroc
la mamici si puiuti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita la fel si tie iti doresc si distractie placuta daca ajungi pe la munteSper ca sunteti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

vi leofer eu astazi.
Am o zi asa de cacao, si o stare idem, cand vad cum alti soti isi trateaza regeste sotiile dupa tot ce eacestea le-au facut si al meu se comporta cu mine extrem de urat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Bonjour !

Alina, multzam de cafea ! Nu mai fi suparata, asa sunt unii, nu recunosc meritele femeii. Ati inceput gradi ?

Doinita, ! Ce surpriza placuta ! Multumim pentru urari ! La multi ani cu sanatate si multe realizari in 2013! Cum sa te uit...chiar saptamana trecuta iti cautam adresa de e-mail...gand la gand . Off, bine ca sunteti sanatosi, restul se rezolva pe parcurs. Teo a inceput gradi ?

O zi buna !

_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput