**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana si eu sunt pe aici ma pregatesc sa ii pregatesc lu Deliapiept de pui de tara la gratar cu pireu si apoi sa fac in camera la mine si nu am nici cel mai mic chef,am invatat cate ceva de excelsingurica asa .
In rest cu planurile pentru 2013

http://alinahandmade.blogspot.com/


Bravooo..."da-i inainte cu tupeu" ! Astept sa-mi trs. un document facut de tine .
E de asteptat ca facand aceleasi lucruri in fiecare zi sa intervina plictiseala.... Lasa ca o sa gasesti job si o sa fie altfel programul .
Sa ai succes in tot ceea ce ti-ai propus !

Incerc, in limita timpului disponibil, sa postez cateva foto pe picasa!



_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana in 5 minute ai mail cu lucrul facut de minesi o sa pun si poze pe picassa astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana ai PM si mail de la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

He he he....ce doamna bine...Si ce bine-ti sta-n rosu....Ce ti-a adus mosu?Iaca facui si rimaSi ce domnisorica frumoasa,si ce mare a crescut....Mai,imbatranim incet,asa pe ne....simtite

Alina,ale tale poze unde-s?Ca parca ziceai ca pui si tu.Sau nu le-am vazut eu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Tatiana am pus pozele in albumul ALINA&dELIAne vezi si pe noi pe acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

va invit la aromagta si la un fierbinte bun imptriva gerului de afara.
Astazi trag o tocanita cu carne de pui cu multa ceapa morcov si cartof i mai trag o fara prea mult chef de munca azi.

Mariana ce parere ai de ce ti-am trimis eu pe mail s ai vazut pozele cu mine si Delia de pe pica#ssa?
Foarte frumoasele pozele Biancai de la serbaresi tu o doamna in toata regila foarte frumoase amandoua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Salutare!

Va multumesc mult pentru aprecieri !
Alina, pentru aromata! E buna ca-i fierbinte, doamne ce ger e afara br.... Ti-am trs. raspuns la mesaj . Inca o data bravo "Daca vrei, poti!".
Dragele mele, sunteti frumusele foc si finute ca niste printese . Tati ar trebui sa va tina numai in puf .

Tatiana, ! Moshu' (a se citi "EU" ) a fost foarte darnic: palton, cisme, dresuri groase diferite nuante, poseta din piele. La voi cu ce-a venit in desaga ?

Btw de bucatareala: o sa fac un album pe picasa si o sa postez foto cu "talentele culinare". Asa ca daca facem ceva deosebit fotografiem si postam acolo asta pentru a ne inspira una de la alta. Ce zici?

si o zi calduroasa!

_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana foarte buna ideea cu albumul de gatit.
Sa porti cu placere ce ti-a adus mosu (adica tu)
Ti-am trimis mail cu o mica problema pe care o am,si subscriu aici suntem invitati si la botez varul lui vrea sa ii punem la masa 2000 de lei mai vrea si un carut si un balansoar pentru copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
........................
Ti-am trimis mail cu o mica problema pe care o am,si subscriu aici suntem invitati si la botez varul lui vrea sa ii punem la masa 2000 de lei mai vrea si un carut si un balansoar pentru copil.

http://alinahandmade.blogspot.com/


M-ai facut sa zambesc amar cand am citit . Din pacate cand te casatoresti neamurile nu le poti alege.... Iti trs. PM cu pdv-ul meu .

_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana si cerintele astea in conditiile in care al meu l-a imprumutat cu suma de 800 de europe care nu ii vopi mai vedea citez"tu nu ai nevoie de atatia bani ptr cacacioasa ta,am un copil care cere multe sinu am cum sa iti mai dau banii inapoi"astea au fost cuvintele varului sotului meu cand i-am spus ca am nevoie de bani

Mergi la inceput