FIV in Ungaria 170

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Eni03, eu ma duc la consult acum..in prima faza si apoi vedem in functie de ceea ce spune dr Zadori. Inteleg ca ai mai facut Fiv cu el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Inteleg...acum te duci pentru prima oara...da am facut de doua ori fiv cu el anul asta in martie si acum in septembrie...ambele reusite pentru putin timp...dar sper ca a treia oara va fi ok pana la sfarsit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna fetelor

am revenit , azi am fost la eco suntem bine , la bebe ii bate inimioara cu 160 batai/minut , dr zicea ca normal e intre 120-185 batai pe minut deci e bine , am crescut si suntem in grafic , deocamdata totul e bine , sper sa fie asa in continuare.

am facut profilul TORCH , nu am imunitate la toxoplasmoza dar nici infectie nu am trebuie sa ma feresc de animalute ( eu am doua mate in casa ) , dar ele sunt safe atata timp cat am stat tot timpul bot in bot cu ele si nu am nimic.

maine merg din nou la hematolog pentru o noua reteta de clexane , burta mi-e ciur nici nu stiu unde sa ma mai intep...dar ce sa faci ...trebuie.

imi ai o dulceata pe catel ce ti-i l-as mai zmotocii , si umbra e un scumpic

eni, daniella , velvet , mona , jaguar nu mai insir caci iar uit pe cineva si sunt trasa de urechi

pentru retul fetelor cu care nu am povestit pana acum nu ne cunoastem dar tin pumnii sa va gravidati cu toatele cat mai repede.




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Olimp, ma bucur ca dupa toate emotiile prin care ai trecut sunteti bine in sfarsit! Sarcina usoara si bebe sanatos iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

marage multumin , sa de DD sa fie cu noi si incontinuare




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

Olimp ma bucur ca sunteti bine, sa stea acolo in burtica cuminte si sa creasca frumusel pana la 9 luni cand va trebui sa vina pe lume....sa nu cumva sa-i trebuiasca mai devreme .

aveti grija de voi

Catelul din poza de profil este unul dintre cei 10 pui pe care i-a avut catelusa mea acum in toamna, pui pe care i-am vandut.Au fost asa de dragalasi .

Numai bine tuturor.

Maine cred ca aflu si eu rezultatele la trombofilie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

umbra sunt niste scumpice animalele astea , si eu am doua mate , o fetita si un motanel , fetele stiu de copii mei....

multumesc de urari sa dea DD sa reusiti si voi cat mai curand , vad ce esti din cluj , la ce dr ,mergi ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norma36 spune:

Olimp-Felicitariiiiii ! Scuze pt intarziere dar nu am mai intrat de mult pe forumul asta. Sa ai parte de o sarcina usoara, de un bebelus sanatos, destept si frumos. Nici eu nu am a ut imunitate la toxoplasma si mi-am tot refacut analiza tot la 2-3 luni si nu am mai mancat fructe si legume crude decat spalate de mine; la restaurant sau la altii acasa m-am ferit sa mananc. Bebelusul meu are 2 luni, si la ora asta, 4.32 dimineata sunt cu el in brate astept sa ii scada febra dupa vaccin. Ai grija de tine si de minunea din burtica. Succes celorlate fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata

olimp sarcina usoara in continuare si un bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

helloo fetelor
Olimpp bravooo!!! ma bucur tare mult ca ai venit cu vesti bune si incurajatoare!
Clexanul face minunile mici sa creasca!
Sarcina usoara in continuare si ai grija totusi cu matzele! sa te feresti de carnea nepreparata bine, fructe si legume nespalate!(mai bine le faci acasa cu manuta ta si asa esti sigura)
Velvet
Danii, Flory,Eni, Mona si restul
Olimp da ai fetita mare mare.
Normamulta sanatate puiului, sa treaca febra!
Succes celor ce se pregatesc de ciuruiala Maxia, Umbra

Aa , Olimp, poti face clexanul si in brate..

vam tzucat

Mergi la inceput