FIV cu Dr. Dragos Albu 70

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Domnita ce faci tu la ora asta pe forum?treci la somnic,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Pot spune ca sunt un picut happy ca am si eu prima steluta ,nu mai sunt nou venita.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Ce dragut, ai devenit instelata
Eu chiar n-am somnic, dar cred ca voi ceda propunerii unui masaj, care tocmai mi s-a facut

vise cu multe stelute colorate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Buna dimineata, fetele mele dragi!
Nu am vesti bune: tatal meu ne-a parasit pentru a merge intr-o lume mai buna, la 56 de ani. Sunt devastata de durere, nu m-am asteptat sa se termine atat de nedrept lupta cu boala crunta de care suferea.
Va voi urmari in continuare, dar voi fi mai tacuta probabil si voi amana planurile pentru bb.
Ceea ce va rog pe voi este sa va pretuiti parintii cat timp sunt printre voi, nu stii niciodata cand se termina ata si nu vreau sa ajungeti sa regretati ca mine acum.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

raluca imi pare sincer rau pentru pierderea suferita... trebuie sa fi puternica... o sa fie greu, chiar foarte greu dar in timp durerea se va mai alina. Dumnezeu sa-l odihneasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower29 spune:

rlk_29 imi pare foarte rau, sa-ti dea DD putere sa treci cu bine peste acest necaz si sa mai vina si binele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Raluca, condoleante. Imi pare tare rau ca treci prin asta acum. Sa-ti dea Dumnezeu putere.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Off Doamne ,Raluca Condoleante!
Imi pare tare rau ,sa -ti dea Dumnezeu putere sa treci peste durerea asta imensa
si te imbratisez tare tare


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

...Ralu,condoleante,D.zeu sa-l odihneasca in pace si sa-ti dea putere sa treci peste durerea imensa...fii alaturi de mama ta in momentele astea cumplite...
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Raluka condoleante ,sa-ti de Dumnezeu putere sa treci peste pierderea suferita Suntem cu gandul alaturi de tine.

Annika

EllaE si burtica cu puiutul luptator

Liza si burtica

EllaMia si burtica >Ai auzit inimioara?
Pup toate fetele luptatoare

Mergi la inceput