FIV cu Dr. Dragos Albu 70

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

rlk imi pare ff rau. lasati-va timp sa va reveniti dupa aceasta pierdere si pe urma continuati-va drumul. ai mare dreptate, trebuie sa ne bucuram de prezenta celor dragi noua in fiecare clipa. eu i-am facut in w-e asta parastas tatei de 20 de ani, in martie o sa ii fac mamei de 4 ani - stiu prin ce treci si sunt alaturi de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

RLK CONDOLEANTE ,DUMNEZEU SA IL ODIHNEASCA!!!!Imi pare rau ,numai citindu-te mi sa facut pielea gaina ,si eu imi iubesc enorm tatal ..parintii.......si daca m-ai intreba de ce mi-e frica cel mai mult in viata ,ei de astfel de momente imi este teama .........pt ca simt ca m-ar termina moartea parintilor ...of putere multa i-ti doresc !!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

rlk o imbratisare si un gand bun Multa putere sa poti merge mai departe si sa gasesti un pic de alinare dupa pierderea parintelui drag!




-----------------------------------------------------------------------
eu: MTHFR C677T homozigot, tiroidita autoimuna cu hipotiroidism subclinic; sotul: OATS severa (aproape de azoospermie), infertilitate masculina inexplicabila (cu toate analizele - genetice, hormonale, bacteriologice - perfect normale)
FIV1 2012 Medlife nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Multumesc mult fetele mele dragi!
Conteaza mult pentru mine sa va stiu alaturi.
Voi fi cu voi in continuare, ma bucur pentru fiecare reusita de-a voastra sperand ca intr-o zi sa pot merge mai departe si eu, alaturi de sotul meu si de mama mea pe care ii iubesc enorm.
Vreau sa le daruiesc intr-o buna zi un motiv temeinic sa continue sa iubeasca viata, doar ca acea zi va fi mai tarziu.
Momentan ne acordam timp sa plangem pierderea celui care ne-a unit la greu si care s-a bucurat de fiecare moment petrecut cu mine si sotul meu de parca el ar fi fost copilul si noi parintii...
Va pup, iubiti-va si pretuiti-va mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

rlk imi pare tare rau pentru pierderea suferita. Dumnezeu sa-l odihnesca si sa va dea putere ca impreuna sa treceti mai usor peste aceasta perioada care va urma. Suntem alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

rlk Sicere condoleante, sa dea DD sa treci cu bine peste aceasta suferinta de nedescris, Suntem aproape de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

raluca...condoleante...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o-baba spune:

Capitol nou

Mergi la inceput