Clubul "babelor" FIV-oase 68

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Miki am eu ramase vreo 15 fiole de proluton depo si vreo 3-4 de agolutin, pastrate impecabil. Intreaba dr ce ai nevoie si daca sunt ce iti trebuie da-mi pm

Pupici babutzelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Elly, Brigit multumesc mult.
Brigit aflu mai multe sambata si iti spun cate imi trebuiesc, multumesc inca odata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui miky82

Qiao am mai gugalit si s-a gasit la un moment dat prontogest, ma oftic ca nu am intrebat dr cum se numeste exact ca sa stiu ce caut, dar poate au la ei la clinica... o sa vad sambata cand merg la control dinou.




Asa ma gandeam si eu, poate au la clinica.
De exemplu, unde am facut eu iti pun la dispozitie tot ce inseamna medicamente recomandate de ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica

tannooo vezi ca printez mesajul de la tine si ti-l trimit zilnic pana va tineti de cuvant. Vreau sa vad minune de bondin. Mai fumezi? Ca eu le-am lasat si putem merge intr-un loc din asta, pentru nefumatori, ca doar noi eram viciosii. Asa n-o sa se supere nimeni

aoleu...nu la nefumatori
tu, foarte bine ca le-ai lasat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mbadaran spune:

Buna,

Miky - eu mi-am comandat prog.injectabil de pe www.farmaexpress.ro.
Il comercializeaza sub denumirea de PRONTOGEST (100mg).
Dar trebuie sa le trimiti reteta in original, prin posta.
Livrarea dureaza cam 1 sapt.

Poti sa-i suni, telefonul este pe site-ul lor, iar daca te hotarasti sa comanzi trebuie sa completezi & semnezi un formular de comanda pe care il trimti pe email.

Bafta la ET!

LE: cel mai bine este sa ii suni. Nici nu am mai cautat pe site daca au sau nu progesteronul, i-am sunat si am intrebat.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Mbadaran, multumesc mult...chiar m-am uitat la ei pe site si nu am vazut prontogest dar cred ca imi aduc oricum daca le dau reteta, mai astept pana sambata sa vad ce imi recomanda dr .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

hello
Qiaoo scriu aici, stiu ca intri,,
saru'mana muult pentru reteta de ciorba de "burta"!! e delicios ce a iesit!
Eu nu cunosc gustul la ciorba de burta adevarata, careia eu ii zic "zeama de sosete flausate", dar ce am facut cu ciupercile alea e de belea merci beaucoup

Brighit ma bucur tare mult pentru voi ca sunteti bine cu totii!!

Miky Ama mult succes! sa aveti parte de un cadou fain de Craciun

Arii multam de imi plac astea de toamna sunt mai deosebite.

Ah daniela74 tin pumnisorii stransi!

ptr toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Ioana- am uitat sa te intreb .. ai gasit vaccin-ul Pentaxim pt buburuza ??
Sper ca ai rezolvat ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

salutare gagici,
Qiao,da,merci si un pup si de la mine,am facut ciorbita saptamana trecuta,am luat un 10 +
Myki,sa fie cu ochisori,tin pumnii
Jaguar,astept ziua de luni,merg la dr.si sper sa si incep tratamentul.Tu ce planuri mai ai?
pup fetele

http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

daniela jaguar ma bucur ca v-a placut !
daniela super tare poza
eu ar trebui sa plec de la servici, dar stau in fata unei coli albe. incerc de cateva zile sa imi fac o lista cu ce sa cumpar pt parastas - fac doar pachete - si am un vid total in creieri. am reusit sa iau macar arpacasul si zaharul. poate reusesc sa cumpar azi nuca daca mai gasesc pe cineva la piata la ora asta, daca nu, trebuie sa fug maine in pauza. ufff.

Mergi la inceput