Clubul "babelor" FIV-oase 68

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Neata!
Eu sincer nu prea am timp de respir in ultima vreme! Se apropie sfarsitul de an (teoretic mai putin de o luna de mers la serviciu ) si toate se vor rezolvate! Intru acum, ca sa va spun ca sunt alaturi de voi indiferent de cāt de mult postez!
@Ama: succes mult si sa ramana cu tine 9 luni! oricum asteptam detalii, pentru ca de citit, o mai fac printre picaturi!
@Qiao: brava balerina!
@Ely: esti o curajoasa! Sa te pui tu cu un monstru! Respect!

Pup toate fetele active si mai putin active lately Ari, Ady, Ioana, Miky, Alex, Lara, Ana! Sper sa nu fi uitat pe nimeni!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

o zi calda va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza!
Elly hi, hi, hi mi-am adus aminte cand mi-a adus socru meu "niste pesti" ca nu stiu ce erau si am facut bucataria plina de solzi si mate... eu de atunci nu am mai curata peste ca nici macar nu stiu cum se face
Qiao bun bun supa de linte e una din preferatele mele!
Nanne spor la treaba!
Amaradia asteptam sa ne povestesti ce ai mai facut.
Velvet tu ce mai faci? sper ca nu esti pe langa butoi DAaaaa!
Lara pe unde umbli bubulino???? uite dau un si o poate poate ne mai scri si noua ce mai faci!
Idem pentru toate fetele absente

Yo am fost ieri la dr, endo este bun si are 8mm, pe ovare nu mai am nimic asa ca sambata imi va spune exact cand voi avea ET, mai iau in plus o pastila progynova vaginal seara si de la Et o sa incep clexane, ma gandeam totusi sa il incep mai devreme dar nu stiu ce sa fac, deocamdata iau aspirin cardio.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Xdidi am uitat sa te intreb ce ai mai facut cu prima casa? eu nimic pt ca firma la care lucrez are datorii la anaf si nu pot face credit, sper ca tu sa reusesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

miky neata cam pe langa butoi,in butoi,cam pe-aci ma invart...oi iesi eu intr-o zi cand va veni Minunea mea.nu mai fac nimic.anul asta nimic...succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Velvet... o sa vina si minunea cu putin optimism si incredere in Dumnezeu...ai sa vezi.

fetele am o problema ... mi-a spus dr ca o sa imi dea progesteron injectabil cate 2 pe saptamana problema este ca m-am tot uitat pe net sa vad pe unde as gasi si nu gasesc pe nicaieri, din ce am vazut ca este sub diferite denumiri dar tot nu gasesc, ufff la noi nu se gaseste asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

miky eu stiu ca Anastasia acum 1 an si-a facut rost printr-o asistenta (sau asa ceva) careia ii aducea cineva din afara tocmai pt ca nu a gasit la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Salutare

Amaradia ... felicitari .. iti doresc bbei lipiciosi si cumintei

Pestele l-am luat de la real ... data viit "apelam" la carrefour ..
Saru'mana pt pont

Miky- progesteron eu mi-am facut rost la un anume moment de pe net de la o tanti din GL .. mi l-a livrat cu fan-ul ...

Ce concentratie ai nevoie?? Ai reteta??

Are mai multe denumiri- eu am gasit proluton 250 mg .. parca..

Mbadaran .. parca si-a luat de pe un site curier express ... nu stiu exact.. poate ne ajuta cu detalii...

Dar trebuia sa te anunte cu 1-2 sapt inainte ... dureaza pana -l gasesti ...

...sau poate au ei- ai intrebat??

Cel pe care l-am luat eu era adus din Turcia ... poate se intereseaza Amaradia daca se poate cumpara ... dar nu stiu daca-l poate aduce in Ro... ii tb reteta ...
Nu cunosc detalii...

Sau poate iti da cineva imprumut pana reusesti sa-ti iei ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Sper ca am voie sa pun link-ul ..
Daca nu rog moderatorii sa-l stearga ...

Poti suna sa intrebi daca te poate ajuta : (dar intai intreaba ce concentratie ai nevoie)

http://www.romedic.ro/vand-proluton-depot-si-vitamina-d3-injectabil-0A7117


http://www.micapublicitate.ro/anunt/vand_proluton_20lei_fiola-311158.html

http://galati.micapublicitate.net/progesteron-injectabil-proluton-depot-562707.html

http://www.e-oferta.ro/anunturi/vand-proluton-500mg-20lei-fiola.html
(de la aceasta d-na am luat eu .. este super ok
... am facut transfer bancar, i-am scanat dovada, si mi l-a trimis cu fan-ul) .... sper sa mai aiba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Qiao am mai gugalit si s-a gasit la un moment dat prontogest, ma oftic ca nu am intrebat dr cum se numeste exact ca sa stiu ce caut, dar poate au ei la clinica... o sa vad sambata cand merg la control din nou.

Mergi la inceput