Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (27)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

mada, la mine a doua ceza mi-a facut-o dl prof Marinescu de la cap la coada si vreau sa zic ca arata de parca doar m-as fi colorat cu carioca.... atat , ra intinsa, intinsa, acum mi-a zis dr ca era pielea ff subtire si n-a avut incotro.. si arata exact cum ai zis tu... am o pb cu fustele stramte ca se vede...

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

da, si la slip la fel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ce fomista a fost fi-mea azi, ma striga mami, te og, papa! te og!!!
apoi a vazut painea, mami, iau (vreau) paine! Te og, mami! I-am dat o bucatica de paine si-mi spune Nu-mi pace! ...la modul ca nu ii placea cum arata bucata rupta de mine

Cata este intr-o faza de negare maxima, nu vrea sa faca la olita, nu vrea sa-i dau eu sa manance, nu reuseste sa manance bine singura si nici nu vrea sa ma lase sa-i arat cum sa tina bine lingura. Cand vreau sa-i arat, arunca lingura in farfurie

Azi cica am inceput antrenametul pt olitza .. afacut peste tot numnai in olita nu! Cred ca s-a dezobisnuit de senzatie..nu stiu cum sa zic...asta vara zicea inainte sa faca, acum nuci nu si-a dat seama ca face. Abia dupa al treilea pipi mi-a spus dupa ce a facut. La primele 2 nici nu a bagat de seama ca e uda

Sa va mai zic ca a inceput sa faca si scandal la culcare, daca o culca sotul nu zice nimic, daca o culc eu incepe sa planga, sa-mi arate perna sa spuna "cu tine, mami, cu tine!" Am mai dormit cu ea la pranz..si se pare ca astea sunt urmarile, off.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

madA si Andra e in faza in care vrea sa pape singura......fara ajutor..., nu stiu din ce se satura..Azi dimi a vrut sa-i dau paine neagra cu unt si miere, i place untul rau de tot , ar manca si gol...
Cu culcatul, lasa-l pe sot sa o culce..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

mai da ce liniste azi pe aici..pe unde sunteti fetele? la cumparaturi de Craciun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Eu am facut curat, am calcat si am fost la plimbare cu Andra... si acum mai pun rufe la loc... as vrea Mada sa fiu la cumparaturi de Craciun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

mai da ce liniste azi pe aici..pe unde sunteti fetele? la cumparaturi de Craciun?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


...si la de astea, dar la multe plimbari, joaca in parc si mancat de kurtos in sfarsit gasesc de cumparat kurtos la Londra si nici nu e departe de casa mea, vai vai..silueta mea

mi-am luat si niste chestii draguteee tareeeee pentru Craciun si de pus pe geam la bucatarie a fost o zi superba de toamna, dar eu tot visez la Craciun .... a fost si am prospectat piata in niste magazine mai "posh" in cartierul vecin si am vazut multeee chestii frumoase, abia astept sa ia barbatu` salariu

ma duc sa dau piscoatei de papa si sa pun la cuptor niste chestii vegane pentru Nick si mai trec eu pe aici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Strumph, ce ai luat pt gemul de la buc? Si eu pe geam la buc tin mereu ceva de sezon, acum am dovleac, gutui si un ghiveci cu ardei iuti portocalii. Ii voi schimba cu floarea Craciunului, dar ar mai merge si altceva. poate imi dai idei
Am vazut poze pe FB, chiar ca a fost o zi frumoasa de toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

Trebuie sa recunosc ca sunt in urma cu cititul.
La cererea publicului v-am pus doua poze cu bebe pe picasa

Si Diana este intr-o perioada in care mi se pare ca mananca f mult. A avut si ea o perioada in care nu mai vroia sa ma lase sa ii dau eu sa manance, dar vad ca s-a potolit.

In rest, toate bune si frumoase, incerc sa tin pasul cu voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

buna de seara fetelor abia am terminat treaba nu mai potttttt calca spala ...spala calca ...fa mancare faa curat vai de noi

in fine v-am plictisit cu ale mele voi ce faceti?? ce e pe aici ?nu ma apucat sa citesc din urma

va pupacesc pe toate o noapte linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Slaba activitate pe forum azi! Eu am facut ordine in haine,am scos in sfâr#537;it hainele de iarna,ca a venit frigul cel mare peste noi.A fost oribil azi!Noapte buna tuturor! Maine trebuie sa m#259; probez cu ce m#259; îmbrac la o cununie civil#259; vineri! Sunt cam fara chef,dar sper sa imi vina pe parcurs.Noapte buna dragele mele!

Mergi la inceput