Asp.opt.(812)Felicitari flory_blanca,Madalina2292!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Am facut un test Clear blue si e negativ. Nu mai cumpar teste Barza niciodata. Ieri am facut o entorsa de toata frumusetea, de ma zvarcoleam de durere, si m-am chinuit fara nimic de durere, in ideea ca poate...nici acum nu pot merge bine, insa tot nu am curaj sa iau vreun antiinflamator; nu stiu de ce tot sper daca testul e clar negativ. Speram ca azi, de ziua de nume, sa am o surpriza. Poate luna viitoare...am timp sa ajung si la hematolog... Ca de acolo se trag toate...
Mada, te asteptam pe tine cu vestile bune!
O zi buna si La Multi Ani pentru cei care isi serbeaza onomastica!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Buna dimineata !
Azi e zi de sarbatoare si mi-am permis sa ma uit pe lista de acatist pentru urari "corecte "

La multi ani MihaelaFalt! Iti urez sa ti se implineasca toate visele pentru ca meriti !Esti un om deosebit, o fiinta plina de bucurie si generozitate !
Emilia, La multi ani , sa fii sanatoasa, sa te bucuri de sarcina si de BEBE si .... sa nu te opresti la 1 copil !
Kmy, la multi ani baietelului tau,sa fiti sanatosi si fiecare zi sa fie o bucurie impreuna ! Iustin, sa fii mandru ca ai o asemenea mami ! (un pup si pentru Iustin)
Miky , banuiesc ca este si ziua ta (chiar daca la acatist am vazut miky92) si ma ca Mos Nicolae sa-ti aduca ceea ce doresti ... de fapt sunt sigura ca asa va fi si ca ne vom bucura impreuna de reusita voastra ( pentru ca "vrem" 2 puiutzi,nu ?! )
Gabby, gabriela_tutuianu,Katy82,Lorena96,miha23,corina87(pentru baietii ei), va urez sa vi se indeplineasc toate dorintele !
Sa fie petrecere mare cu cadouri minunate !


Si celorlalte aspirante care azi doar vor da cadouri si vor spuna La multi ani ,le dau o mare si multe
Flower bee, stiu cum te simti si vin la tine cu si Nu am fost atenta la mesajul tau si am sarita partea cu ziua ta de nume... deci "LA MULTI ANI !",sanatate si vise implinite !
MeAlex,Predau doar franceza si tre' sa lupt mult
Madalina, unde esti ?! De fapt,cum esti ?
Moni05,ce mai faci ? s-a intamplat ceva aseara ? Oricum tinem pumnii si speram sa fie totul bine!

Dragele mele mi-e dor sa va "aud" !
Si nu uitati , fiti optimiste !
si la final vom fi asa


Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

La multi ani si din partea mea sarbatoritelor de azi.

Madalina, hai cu vesti bune

Eu am mai facut un test SC azi... negativ din nou (Z17 DPO). Astept menstruatia acum si pana in ianuarie trec pe naturiste. Dupa aceea, reiau vizitele la medic

o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

La multi ani tuturor fetelor, sotilor, copiilor si tuturor celor din familia vostra care poarta numele Sf Arhangheli Mihail si Gavril, va doresc multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor!!!!
Ceresse da si eu sunt Mihaela multumesc mult de urari!
Flowerbee, Silvia imi pare tare rau de testele negative, sa nu cadeti in butoi, capul sus cu speranta ca luna urmatoare va fi cu noroc.
fete dragi si sa auzim doar de vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

neata fetelor..sunt trezita de la 6 si pe urma nu am mai putut dormi..astazi este si ziua mea(Gabriela)..si am primit un super cadou de la Doamne-Doamne..am facut testuletul si..pozitiv..nu-mi incap in piele de fericire..vreau sa-i fac sotului o supriza dar nu stiu daca pot sa ma abtin sa nu ii spun la telefon..vreo idee?

..La multi ani celor care isi serbeaza astazi ziua de nume.Multa sanatate,fericire,iubire si implinirea tuturor viselor..

de azi..trecem la GRAVIDUTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

Felicitari Madalina, in sfarsit o veste buna
Aha, acum am inteles de ce tot amanai testul, ai vrut sa-l faci de ziua ta de nume....sa-ti faci un cadou

pentru tine si bebelul tau si sa ai o sarcina usoara, fara probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Mada felicitarine bucuram pentru tine,sarcina usoara si la termen si te rog sa ne dai reteta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

saru-mana silvia..amanam de teama ca o sa iasa negativ..chiar daca aveam eu banuieli..mi-a facut Dumnezeu cel mai minunat cadou

..si eu sper sa fie bine bebe..o sa-mi sun doctora sa-i dau vestea..

..stiti ce apreciez la voi fetelor?..ca ne sprijinim una pe cealalta ca totul o sa fie bine..stiti sa "bagati" optimismul in oameni..va multumesc ca nu m-ati lasat sa intru iar in depresii..vorbele voastre de bine m-au ambitionat..

..sper ca Bunul Dumnezeu sa asculte rugile tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Madalina,nu am stiut ca esti si Gabriela !
Urarea mea pentru tine este "Du-te la Odisee si sa nu mai intorci pe-aici (decat in vizita )!
si
Inca o veste buna !

Silvia, si luna viitoare sigur va fi !!!

In curand se va umple aici de mamici !



Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

lumy reteta e sa fii optimist..si fa cum crezi tu ca e bine..eu am facut stimularea dupa capul meu..nu spun sa faci la fel..dar ai incredere in tine..

..sa fie un bebe frumos ca taticul lui..si destept ca mamica..

..caresse..nu plec de aici nici moarta....m-am obisnuit cu voi

Mergi la inceput