Asp.opt.(812)Felicitari flory_blanca,Madalina2292!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

flower bee, imi pare rau si vin cu
MeAlex,ma bucur ca te vad din nou scriind des ...mi+era dor de post-it-urile tale si Sper ca ai pregatit o pentru voi 2 !
MihaelaFalt, te si sper sa primesti cadouri superbe ! Ce ai pregatit pentru diseara
Mada, ai grija de burtica si vreau sa stiu cum ti+ai anuntat sotul si ce cadouri ai primit !
Kmy , ce cadou i-ai luat lui Iusti
Emilia,Miky,cum stati la capitolul petreceri,cadouri

Eu nu am zi de sfant

Moni05 , ai incredere , eu stiu ca va fi bine si vad ca esti doxa la capitolul preconceptie Bravo, dai sfaturi bune

Dragele mele, abia astept sa va vad cu semnatura de

Cate un fiecareia si sa petreceti frumos si poate se lasa cu mare

maine astept raport detaliat

Spor la petrecut




Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Carrese, eu stiam ca persoanele care nu poarta nume de sfinti, se sarbatoresc de 40 de mucenici, in data de 9 martie. Oricum, chiar daca nu ai nume de sfant, poti sa sarbatoresti oricum, trebuie doar sa gasesti o ocazie si petrecerea e gata.

Ma doare capul...si, ca o prostuta ce sunt, nu am curaj sa iau un analgezic, pana nu vad ca vine...

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iancuelena spune:

fetelor eu va las acum ca mai am un pic si voi pleca acasa........maine voi intra abea dupa-amiaza ca maine ma plimb la monitorizare si analize.......
va doresc o seara cat mai placuta si calduroasa( ca afara e un frig...)
va pup pe toate
ps: distractie placuta cine sarbatoreste azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

caresse vestea i-am dat-o la telefon ca nu am mai avut rabdare..si nici el..initial nu m-a crezut..a crezut ca glumesc pana i-am aratat testu si atunci a facut o fata gen..oh no..i'm ruined:))=))..cadou..pey asta e cel mai bun cadou ever..si cel mai frumos..doar si sotu a contribuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

BEE, si eu as reactiona ca tine ...unei prietene,i+a venit menstra ,a luat niste pastile,antibiotic,mai precis,si apoi a aflat ca i+a venit ciclu peste sarcina,pentru ca ovulase foarte tarziu ... bebe n+a avut nimic,dar ea a facut pre-eclampsie,a intrat in coma,bebe scos prin cezariana(la 31 sapt),ea si+a revenit dupa cateva zile si acum bebe e mare,merge la scoala de mana cu mami ...
Cand Dumnezeu vrea ...

Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madalina2292

caresse vestea i-am dat-o la telefon ca nu am mai avut rabdare..si nici el..initial nu m-a crezut..a crezut ca glumesc pana i-am aratat testu si atunci a facut o fata gen..oh no..i'm ruined:))=))..cadou..pey asta e cel mai bun cadou ever..si cel mai frumos..doar si sotu a contribuit


Trebuie sa mai fie un cadou ...nu te multumi doar cu contributia ... nu stiu... sa spele si sa calce 2ani si9 luni de acum inainte

Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

cadoul lui e dupa nastere..sa schimbe scutece si sa ii faca baita:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Caresse, ce detectiv esti! Da, am pregatit ceva rapid, dar bun. Saru' mana pentru aprecieri!
Flowerbee, nu mai pricep nimic, ai dereglari de obicei? Iti intarzie?


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni05 spune:

iancuelena Bafta maine! Curaj ca va fii bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex

Caresse, ce detectiv esti! Da, am pregatit ceva rapid, dar bun. Saru' mana pentru aprecieri!
Flowerbee, nu mai pricep nimic, ai dereglari de obicei? Iti intarzie?


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)



MeAlex ,zici ca am stofa de detectiv ?!
Poate ar trebui sa-mi gasesc un nou emploi ,mai bine platit
Petrecere frumoasa in doi ! Nu va mai deranjez pana maine dimineata !

Elena,iti tin pumnii maine !
Bee, stiu ca se sarbatoresc in 9 martie,dar nu e acelasi lucru
Moni, te

Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput