Spiridusi de ian-feb 2006 (30)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

La multi ani frumosi, voiosi si sanatosi Aggelos!
MARAKI sa va traiasca flacaul si numai bucurii sa va aduca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Va pup mamicilor si va multumesc mult pt urari Abea acum am intrat; Angelo s-a culcat la 12 noaptea, in casa este plin peste tot de confetiPe unde calci, te umpli pe sosete...doar in baie nu sant si la Robert in dormitor. Nu stiu ce i-a venit lui Giorgos ideea sa vina acasa cu confetidar maine o sa-i pun aspiratorul in brate Noi am sarbatorit in familie cu socrii, verisoara lui Angelo si Andreea ca Robert abea venise de la sv si nu a fost chip sa se mai trezeasca, era terminat de oboseala. Am stat toata ziua in bucatarie am facut totul singura pt ca Robert a lucrat, Giorgos la fel, Andreea doar cu prezenta la cate o tigaraPetrecerea am inceput-o la 20.00 dar s-a distrat Angelo foarte bine si asta a contat cel mai mult Am stat o gramada de ore sa-i fc tortul; de data asta am incercat pt prima oara fondantulcu tema " Super Mario " Am avut noroc pt ca am sunat-o pe Bianca si mi-a explicat detaliile, cum se lucreaza cu fondantIn final nu am mai avut rabdare, se facuse deja 20.00 si eu tot migaleam la figurineasa ca am lasat doar 3 ciupercute Toad si stelutele din joc.Angelo a primit de la noi doua jocuri cu Mario si un Mario mare imbracat in urs sau ce o fi ( nu stiu exact pt ca are coada mare ) de la socrii doua dresuri, un domino si 100 euro, de la nasi.sa din Grecia o carte, o felicitare, cioco Lacta si 50 de euro, de la Ioana un puzzle si de la Robert astetam pe luni sa-i soseasca prin posta un camion Riders.
Se lucreaza foarte greu si este migalos sa faci tort din fondant Nu stiu cum reuseste Bianca

va pup si voi intra maine ca sant prea obo la ora asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Angelos-La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

La multi ani!!! Va doresc ca anul 2013 sa fie asa cum il doriti, plin de sanatate, impliniri, multe bucurii si noroc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Dragele mele,

Va doresc ca anul 2013 sa fie unul cu mult noroc pentru noi toti, sa fim sanatosi si sa ne bucuram de fiecare moment petrecut alaturi de copilasii nostri si de toti cei dragi noua!

La multi ani!Petrecere frumoasa tuturor!

Un gand special pentru Diana si Tudor!Si un gand de regret pentru Moni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

la multi ani!!! un an nou cu sanatate , bucurii si impliniri!

Dianala multi ani , iubita!! te imbratisem cu drag si iti uram ca viata sa ti arate numai lucrurile bune.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

la multi ani Diana draga! Sanatate si toata fericirea din lume ti-o doresc!

la multi ani 2013! Sa acem un an prosper pe toate planurile cu multa multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Un An Nou cat mai fericit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

La multi ani!
Dragelor, va doresc sa fim sanatoase si sa avem rabdarea si intelepciunea sa ne crestem copilasii cu multa iubire si dragoste!
Sa ne bucuram mai mult ce ceea ce ne ofera viata, frumos si sa fim puternice sa mergem mai departe indiferent de obstacolele ce ne apar in cale!
Sa fim iubite si respectate si rasfatate!
Sa aveti un an plin de realizari, sa va plimbati cat mai mult (daca va doriti) si sa obtineti ceea ce v-ati propus fiecare dintre voi!



Noi ne pregatim sa plecam la schi asa ca sunt printre bagaje. Cosmin e cam indispus... habar nu am ce are exact... poate un pic de nas infundat, l-ar incerca si-o tuse... da' sper sa-i treaca odata ajuns la munte la aer curat. Si ca sa fie totul complet mai are si ceva afte prin gurita si mai plange si de la alea.
Maine sper sa fie ok drumul si sa nu dureze f. mult din cauza de blocaje cum se intampla de obicei pe Valea Prahovei.
Si-au selectat niste carti ca sa le citesc in masina. Sper sa nu-l apuce plictiseala pe Cosmin pt ca o avem si pe Maria cu noi si nu voi avea loc sa ma mut si eu pe bancheta din spate (cu 3 copii). Verisoara-mea vine cu trenul pt ca inca nu se indura sa mearga la drum lung, iarna, doar ea si Maria.
sa fie calmi.
Masina e plina ochi... nu stiu cum naiba niciodata nu ne-ajunge portbagajul. Iarna e groaznic ca mai avem si clapari/casti...schiurile le leaga sus pe masina... in astfel de momente imi doresc un TIR.

Va pup si va doresc sa va relaxati alaturi de cei dragi voua... daca mai aveti zile libere.


Si pentru ca nu voi mai avea timp sa intru pe-aici va spun de-acum:

BUMBI - La multi ani pt. Sebi si tot ce va doriti voi pentru el!

GIO - La multi ani lui MArcolino! Sa fie sanatos si sa va bucurati de el!

IULIANA - La multi ani pentru Matei! Sa fie bucuros si sanatos!



Mergi la inceput