Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mada, felicitari si pe aceasta cale !! stiam eu ca trebuie sa dai de baut


Monnvas, tare tare sexi faza


Bebestrumpf, ma bucur ca au ajuns pantalonii si mai ales ca iti vin bine , sa ii porti sanatoasa !




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisik, am uitat sa zic ce m-a distrat Ana cu vaca Milka




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu sunt bucuroasa ca a ajuns Olga la Deva asa ca facem intalneala diseara , sa o tinem toata saptamana asa daca am inceput de luni cu petrecerile


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!! Va salutam de la Deva

LA MULTI ANI Bogdi!!!Sa fii sanatos si sa ai viata pina de bucurii!!!

Felicitari Mada!!!!

Felicitari Simona pentru noul job

Novus v-am vazut pozele de la serbare. Ada a fost asa frumoasa

Fetelor ati vazut poza cu Leon de pe FB cu costumatia de Halloween? Sa va uitati si ce comentariu mi-a dat fratiorul meu preot Cica este sarbatoarea dracilor

Fug sa ma gatesc ca mergem la Aqualand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hihi, Olishka, eu de cand l-a postat am remarcat comentariul fratiorului, ce sa faci, asa-i cand dracusorii devin ingeri!:)))
Nu-i nicio sarbatoare draceasca, unii spun ca are origini pagane, altii ca origini crestine, in orice caz are radacini celtice. Mie-mi plac celtii, au "nascut" popoare faine
Mno, bine, amu ca preot ce vroiai sa spuna si el, fa-te ca nu vezi:))
Foarte tare Ana cu "vaca":))) Asa-ti trebuie, Pisik, daca-i faci observatii moraliste:P :)))
Am vazut-o pe Ada veveritza, pfuuuuuu, ea si costumata in...animal are distinctie, gratie si elegantza Ea si Eva mi se par cele mai distinse in orice ipostaza, au un talent nativ!
Fug catre scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Olga, balaceala placuta , tare bine mi-ar prinde si mie o baie dar din pacate nu pot veni :((
Ne vedem diseara, Ada abia asteapta sa-l vada pe Leon cum merge de-a busilea si pe David sa faca puzzle impreuna


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!
eu am venit de la analize, ne fac obligatoriu la munca, si mananc ca mai aveam putin si lesinam cat am stat acolo.

super tare Ana la faza cu vaca
si la fel de super si faza cu chinezii. oricum dupa ce am avut si eu o delegatie de 6 chinezi cu care am petrecut o saptamana mi-am schimbat total opinia cu privire la acesti oameni, sunt tare inimosi si amuzanti si petrecareti si au multe idei si multa energie.

daca reusuesc sa imi i-au alta masina pana la intalnirea voastra de la praid cred ca am sa vin si eu. daca nu vor fi locuri acolo la turc, vad eu la craiasa sau in alta parte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

ce-as mai veni si eu la intalneala



Pai si ce astepti? Noi o sa mergem cu escala la Tgv, ca sa nu ma stresez prea tare (e drumul scurt, dar nah... io's ca oul), asa ca venim si va batem in poarta daca trebuie!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

daca reusuesc sa imi i-au alta masina pana la intalnirea voastra de la praid cred ca am sa vin si eu. daca nu vor fi locuri acolo la turc, vad eu la craiasa sau in alta parte...



Reusesti sigur, ca-n iarna asta intalneala e la Moeciu, la Praid cine stie cand mai ajungem...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna dimineata, inca! Denisa, felicitari si din partea mea (te-am felicitat de nu stiu cate ori in gand, dar doar atat)!Eva a avut febra toata noaptea, a inceput aseara cu 38.5 rectal, si dimineata avea 38.8. Nimic pulmonar, fara rosu-n gat. Se plange insa ca o doare carnea. Cel mai nasol e ca a pierdut petrecerea de H de azi, la gradi si la locul de joaca.Si legat de asta, poate e usor exagerat fratele tau, Olga, insa m-a pus pe ganduri cu remarca aia, cum ca cei mici plang cand parintii fac pacate...

Mergi la inceput