Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

simona, felicitari pentru job!stii ca tre sa faci cinste, nu?

crina e OK dupa cazatura de aseara, la gradi a fost foarte activa si a mancat bine. acasa a avut o fetita in vizita si s-au jucat pana acum iar eu am avut timp de margelit. mi-am facut un colier cu cercei pentru mine, cu toate ca am f multe dar nu aveam nimic turcoaz.
fugim la baie si nani...dupa ce o sa citim povesti 2 ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Salutare tufete

ajunseram la craiova unde e soare cu dintisori izia a plecat in parc cu matusi-mea... abia ce respir si io. In tren si la gara a fost ok, ne-am descurcat cu bagajele; bineinteles ca izia e o olteanca adevarata si, chiar daca nu vb romaneste, cind e ceva de capatat, imediat se descurca :) asa ca pe tren a fost prietena cu toate babele :))



Ajunserati la Craiova? Te-ai si transpus in atmosfera, sa inteleg... pai si intalneala de Bucuresti n-o mai facuram?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!


pai nu, cind era?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Pai nu-sh, dar nu zisesera fetele ca punem de-o intalneala?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Multumesc mult fetelor

Silvi: ce as vrea eu o intalnire, unde sa va dau de baut




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Am uitat, felicitari d-na Doctor Denisamada




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Seara buna!

Doamba Mada, multiple felicitari si pe aceasta cale

SIMONA, ma bucur mult pt tine, ca ai gasit ceva pe gustul tau. Pana la urma e mai putin important sa fie io stiu ce titulatura sau functie, important e sa iti lase timp si pt treburile tale. Uite as aceva imi dorecs si eu, un part time, un lucru de acasa, ceva sa imi asigure si un venit stabil cat de cat, ca deja m-am panicat

NOVUS, am vazut-o pe Ada veverita. Adorabila!!!!

Asta seara am cioplit si noi un dovlecel, ne-am costumat (ma rog, ne-am trantit niste palarii in cap si Ana o masca de pisica) si am fost in vecini, de unde ne-am ales cu o ciocolata. Ana a fost mortala, i-a dat vecinul ciocolata (O Milka), la care eu "cum spui Ana?", la care Ana "vaca". Vorba vecinului, bine ca n-a zis bou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Simona, ma bucur ca ai un post sigur si lejer ca program. Sa ai parte si de timp.

Noi in seara asta am umblat cu Halovinul... Iaca ce a iesit...asa mai la plesneala. Nu am stiut exact ce trebuie sa facem dar daca mi-a intrat ideea, m-am organizat repede. Cert e ca am capacat multe dulciuri. A fost distractiv. Si pentru noi si pentru Rares, mai ales, care desi a primit avertisment sa nu se mai strambe si sa urle...in seara asta a avut liber. Delir, nu alta.

http://s598.photobucket.com/albums/tt70/Floric_album/Halloween/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

la care eu "cum spui Ana?", la care Ana "vaca". Vorba vecinului, bine ca n-a zis bou

Mami de minune mica

IULIA va invinge CANCERUL!





Corect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare la ceas de seara!

Silvi, la multi ani sotului tau!

Olga, eu ma uit la Homeland si-mi place. Daca-ti place asta, incearca si "The Killing", cred ca il vei gasi interesant.

La multi ani, Bogdi! Sa mearga totul bine in viata ta! Faina sarbatorire, Dodo!

Felicitari, Mada!!! Esti grozava, sa-ti bagi bine de tot asta in cap!

Pisigri, ma bucur ca bebelina e in parametri:)!

Simona, bravo pentru noul job, il meriti din plin!

Ce fain, o zi cu multe vesti bune! Va pup pe toate!



IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novus, pana la urma cine vine la intalneala? Ca simt nevoia unei recapitulari...de-abia astept sa intalnesc cat mai multe doambe!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput