Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!
eu tot cu multe pe cap dar saptamana viitoare sunt in concediu asa ca trebuie sa rezolv multe...

1. fetelor, multumesc de grija. Crina e bine, adica dimineata si-a adus aminte de cazatura si mi-a spus ca o mai doare putin dar nu are nici o reactie> voma/ameteli etc...am sa vad la patru ce zic doamnele, cum a fost la gradi.

2. dodo, La multi ani!, cu sanatate si impliniri pentru Bogdan!
am admirat si pozele, ce fericire pe chipul lui cand si-a vazut idolul pe tort. va imbratisez pe toti, si ii trimit un pupic mare sarbatoritului

si nu stiu daca am zis, urocultura a iesit sterila, asa scrie pe hartia care mi-a dat-o, dar aseara iar a facut pisu in pat...asa ca tot incerc sa determin cauza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Dodo, felicitari pentru petrecerea reusita in cinstea lui Bogdan caruia ii doresc la multi ani buni si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Dodo- La multi ani!
Ina- Chair la tine ma gandeam...unde esti cu cireasa?

Tiza- Alea sunt niste platouri de vreo 3 ani.
Novus- Se pare ca e moda acu cu creatiile din farfurie ca si Alex a facut anul trecut la gradi, dar nu stiu pe unde-s pozele cu minunile lui

Edit..Cred ca am uitat sa va spun ca de ieri suntem oficial in vacanta si cu gastro, ca doar nu era sa avem si program de distractie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ziua buna!

Azi dau de baut, am primit raspuns la interviu, maine ma duc sa-mi fac angajarea, acolo unde m-au testat intens la engleza, sper sa fie bine, nu pare a fi stres, sper sa ma ma descurc cu turele de noapte, o sa lucrez 12 cu 24, 12 cu 48. Ce am vrut eu, ca sa am timp si de animatie

Luc si-a revenit de atunci cu pisu, nu a mai facut, ii las olita in camera si se mai trezeste daca are nevoie.

Dodo: super petrecerea

Am fost si l-am luat pe Luc de la gradi si am inghetat tare de tot, bate un vant rece si ma mai incearca si o raceala, tot ma doare in gat, sper sa scap iar doar cu pastile locale.




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Simona bafta in nou job
Multumesc pentru urari si da Bogdi a fost super multumit...aproape de finalul petrecerii a venit la mine m-a luat in brate si mi-a zis:"Mami ,sunt tare fericit!"...iar eu am fost topita toata si ma bucur ca am reusit sa-l fac fericit.

De la ora 12,15 sunt singura acasa:Isabella e la gradinita,Bogdi la clubul copiilor la teatru...iar eu in loc sa lucrez relaxat...umblu ca turba prin casa si nu-mi gasesc locul prin atata liniste

La noi a plouat ieri juma de zi azi incontinuu deja nu-mi mai place deloc acest anotimp ...iar caldura cica ne da dupa 15 noiembrie

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Simonapro felicitari !!!ma bucur ca pana la urma raspunsul e pozitiv, ce presupune postul efectiv?


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Nu e cine stie ce, au si ezitat cu raspunsul, ca spuneau ca sunt mai bine pregatita decat prevede postul, dar au zis ca-mi dau posibilitatea, daca gasesc sa ma mut intre timp la ceva mai bun, e bine ca e companie mare, cu oportunitati. In tura de zi, sunt in receptie, adica raspund la telefon si redirectionez apeluri catre departamentele cerute,la fel fac si cu mail-urile primite de pe nave si platforme si alte maruntisuri si noaptea ma ocup de monitorizarea dispeceratul naval si de cel de paza.



http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

Doamba MADAAAAA, unde esti????? Ceva vesti?



Care sunt! Mamica supra-specializata!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Edit, ca nu adusesem bautura:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Salutare tufete

ajunseram la craiova unde e soare cu dintisori izia a plecat in parc cu matusi-mea... abia ce respir si io. In tren si la gara a fost ok, ne-am descurcat cu bagajele; bineinteles ca izia e o olteanca adevarata si, chiar daca nu vb romaneste, cind e ceva de capatat, imediat se descurca :) asa ca pe tren a fost prietena cu toate babele :))

multa sanatate bolnaviorilor

simona, felicitari pentru contract

mii de multumiri biancai si pe calea asta, care a fost o draguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Salutare tufete

ajunseram la craiova unde e soare cu dintisori izia a plecat in parc cu matusi-mea... abia ce respir si io. In tren si la gara a fost ok, ne-am descurcat cu bagajele; bineinteles ca izia e o olteanca adevarata si, chiar daca nu vb romaneste, cind e ceva de capatat, imediat se descurca :) asa ca pe tren a fost prietena cu toate babele :))



Ajunserati la Craiova? Te-ai si transpus in atmosfera, sa inteleg... pai si intalneala de Bucuresti n-o mai facuram?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput