Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Sanatate la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Pe mine ma dispera numai ca nu se usuca in ritmul in care le murdareste, iar in uscator nu le bag de cand un tricou si niste blugi mi-au ramas mici imediat dupa uscare. barbatu-meu ma dispera cu intrebarile "s-a spalat sau ba fiu-sau pe mana?" de parca ar mai conta. ieri la gradi incepuse sa roada baretele de la papuci. A nu se intelege ca nu-l spal!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aaaa si Ada picteaza cu negru la greu

Mie imi place cum ii sta in negru imbracata, mama ma ''cearta'' ca de ce ii iau haine negre dar recunoaste si ea ca ii vin bine

Acum caut pe net raiati skinny pt ca blugi are vreo 5 perechi dar iarna mi se par mai caldurosi si comozi raiatii, cei pe care ii are ii sunt scurti sau largi asa ca daca vedeti live pe undeva dati-mi de veste




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Aaaa si Ada picteaza cu negru la greu

Mie imi place cum ii sta in negru imbracata, mama ma ''cearta'' ca de ce ii iau haine negre dar recunoaste si ea ca ii vin bine

Acum caut pe net raiati skinny pt ca blugi are vreo 5 perechi dar iarna mi se par mai caldurosi si comozi raiatii, cei pe care ii are ii sunt scurti sau largi asa ca daca vedeti live pe undeva dati-mi de veste




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





Eu de la H&M i-am luat raiati negri; la fete nu m-am uitat; si la Zara erau; si mie imi place cum ii sta la Ian in negru; are: geaca, caciula, esarfa, pantaloni, strampi, sosete, tricouri, bluze, cizme, bascheti. Sa nu intelegeti ca-l imbrac numai in negru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si eu i-am luat de la H&M, cei cu inimioara in genunchi dar ii sunt largi peste tot :((



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Kea, daca te consoleaza cu ceva, si al meu este un tavalitor de nota zece. Pozitia preferata e pe burta; asa se joaca cu masinutele si cu ce mai prinde. Nu-mi fac probleme din cauza asta, m-am lamurit ca asta e unul dintre modurile lui de a se relaxa si de a explora. Pisigri, si Andrei linge pe jos, fiindca "el e catel"( citez!), plus ca l-am prins band apa de la caini, impartind mancare cu acestia (o muscatura el, una ei si tot asa), pupandu-i pe bot si multe altele de acelasi fel, dar probleme digestive a avut de putine ori (de maxim patru ori), asa ca astea tin mai mult de sensibilitatile fiecarui copil, cred eu.

Azi sunt in trend: Andrei poarta negru si-mi place cum ii sta.

Mada, stai cuminte.

Fug sa fac niste vinete.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pentru cine are rabdare, las link cu "petreceea dovlecilor" de la gradinita lui Ian; pozele sint la gramada, link-ul e de pe pagina gradinitei. La aceasta petrecere, parintii nu au participat dar, chiar daca nu am fost prezenta, am apreciat initiativa si efortul diretoarei de a face ceva frumos pentru copilul meu si-mi scot palaria in fata ei:

https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.478808032142611.101457.176705709019513&type=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

TEMA DE WEEK-END

Ce ati face daca v-ati indragosti lulea (si indragosteala si iubire)? Acum sau peste 5 ani, scenariul este la alegere. Mi s-ar parea interesanta o dezbatere pe aceasta tema si, de aceea, ar fi folositoare niste raspunsuri mai ample.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am uitat sa spun ca am admirat dezinvoltura si costmatia Isabellei Dodo, poti fi mindra

PS. Nu vreau sa supar dar mie nu mi-au placut ghearele hidoase pe degetelele delicatei ale Isabellei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

TEMA DE WEEK-END

Ce ati face daca v-ati indragosti lulea (si indragosteala si iubire)? Acum sau peste 5 ani, scenariul este la alegere. Mi s-ar parea interesanta o dezbatere pe aceasta tema si, de aceea, ar fi folositoare niste raspunsuri mai ample.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







de cine?

Mergi la inceput