Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns UrsuletulPuf spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Buna dimineata!

Lidia, cum esti ? vezi ca daca ti se adevereste ce am spus eu aseara, Ursuletu` tre` sa faca cinste cand vin in tara hai ca poate nasti si tu pana terminam noi capitolul asta, ce spui ? ce nume ii puneti juniorului ?



Face oricum cinste ursuletul ca am auzit eu ca asteapta cu nerabdare un bebe mic. Sper sa nu fie chiar asa uratel incat sa ma sperii de el :D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui UrsuletulPuf

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Buna dimineata!

Lidia, cum esti ? vezi ca daca ti se adevereste ce am spus eu aseara, Ursuletu` tre` sa faca cinste cand vin in tara hai ca poate nasti si tu pana terminam noi capitolul asta, ce spui ? ce nume ii puneti juniorului ?



Face oricum cinste ursuletul ca am auzit eu ca asteapta cu nerabdare un bebe mic. Sper sa nu fie chiar asa uratel incat sa ma sperii de el :D.




....am dat de belea mai Ursuletule, nu ai tu nici o sansa sa te sperii de dovlecel, ca sunt sigura ca o sa fie un frumos ca sora-sa, care-i febletea mea , eu ziceam ca te sperii cand i s-o rupe apa nevestii si nu stii in care parte s-o apuci si ce sa faci mai intai, sa tii nevasta de mana si s-o ajuti, sa o tii pe Diana in brate, sa fugi la spital, sa alergi dupa cheile masinii, sa pui mana pe telefon sa suni o ambulanta, un prieten ... asa de astea ziceam eu, ca de Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

\Neatza!
Strumph, merci de cafea si de invitatie! Ce as mai veni....:). O partda zdravana de cu cineva langa mine ( care sa nu ) si sa intrebe "hai ce-ti iei?"" esti gata?"" mda e oki , il iei sau nu?", cred ca ar fi un tratament minunat.
laura, hai nu-ti pierde increderea ....Nu poti sa le bagi invreun butic la tine acolo in oras, ca vin turistii....
roxy, unde e slanina aia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

ailed_dota am incercat dar cica trebui acte adica facturi de unde le ia ,si nu are cum sa mi le vanda fara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

laura da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UrsuletulPuf spune:

strumphitza Eu zic ca sunt pregatit. Daca se intampla cand nu sunt acasa am incredere in rude, vecini ca o sa ajunga in timp record si in regula la spital si sunt convins ca si ursulica mica va fi pe maini bune. Daca sunt acasa am planul B beau cafeaua linistit cat se agita Lidia sa isi pregateasca tot ce trebuie (desi sunt toate pregatite de juma' de an), ii iau dianei bagajul si ceva jucarii (ca de ramane pe mana lu' tacsu) si fuga la spital sa ciufulim ursuletul pufutifelat junior :)).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Buna dimi!!!!
Ce fac mamiciel frumoasele???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

Ce bine ma suplineste UrsuletulPuf aici!
Deja ar trebui sa facem o votare, cand crede fiecare ca se va naste bebe. La Diana am avut vot legat de sex

Delia ai iesit din butoi?

Astazi este tati cu noi asa ca suntem super fericite.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 39+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Dap,Lidia a iesit si soarele.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Dap,Lidia a iesit si soarele.....

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Suuuuper!!!!

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 39+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput