Impreuna Craciun 2012 -60 de copii

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Multa sanatate surorii tale! sunt sigura ca toti copiii se bucura mult, indiferent daca primesc cadourile acum sau peste o saptamana. Iar noi supravituim si fara poze. Sanatate multa Crisei!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multa, multa sanatate Crisei, sper ca nu e nimic grav
Si in rest, fii pozitiva, Gusta, copiii vor fi pana la urma fericiti si asta conteaza cel mai mult



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Multumesc de intelegere ,eu stiu ca copii o sa fie bucurosi si vor primi de toate pentru ca ea de ieri pregatise totul sa fie bine,imi pare rau ca nu va pot arata poze sa vedeti bucuria lor .

Cand o sa pot vorbi cu ea am sa ii zic de urarile voastre.

Azi urasc distanta din tot sufletul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Multa sanatate Cristinei si din partea mea si sper ca nu e nimic grav.

Cit priveste faptul ca Mosul vine la ei mai devreme....eu nu vad nimic rau in asta: zapada au, el e batrin si mai are de colindat pina in 25 decembrie....si, i-a ales pe ei si copii Niculinei de la celalat subiect, ca deschizatori de "drum" in acest an!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:


Gusta, sper ca la ora aceasta esti mai putin stresata si situatia dificila cu care s-a confruntat Cristina a fost depasita!!

Important este ca pe acei copilasi nu i-a uitat Mos Craciun, nu mai conteaza cine a dat pachetele sau daca se fac poze!!I-am vazut bucurosi in poze de Mos Nicolae!!

, sanatate multa tuturor!!

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua

Crisa e acasa a fost o criza de colica biliara destul de puternica ,dar nu a vrut sa mai stea acolo a zis ca acasa ii este mai bine si ca de luni se duce la munca .

Am venit sa va zic

Andreia au ajuns pachetele si luni vede exact crisa ce imparte si cui sa stai fara grija ,multumesc mult de tot.

Mihaela007 o sa te rog sa imi dai un nr de telefon si saptamana viitoare sa imi spui cum facem cu paypal.

Va multumesc din suflet pentru tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Merci pt confirmare. Multa sanatate Crisei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Abia azi am reusit sa intru de pe laptop si sa vad pozele - impresionant...

gusta, ai ghicit , coletul de la AL era trimis de mine.
Imi pare rau ca n-am mai apucat sa trimit jucarii , am citit zilele trecute ca s-a devansat intalnirea cu Mos Craciun si nu mai e suficient timp pt ca pachetul sa ajunga la sora ta

Multa sanatate Cristinei si un brat de pentru tot ceea ce a reusit sa faca pt copii

Te rog sa-mi confirmi cand intra in cont banii pentru cele 2 seturi pe care le-am pus la bazar pt aceasta actiune, sa trimit coletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Abia azi am reusit sa intru de pe laptop si sa vad pozele - impresionant...

gusta, ai ghicit , coletul de la AL era trimis de mine.
Imi pare rau ca n-am mai apucat sa trimit jucarii , am citit zilele trecute ca s-a devansat intalnirea cu Mos Craciun si nu mai e suficient timp pt ca pachetul sa ajunga la sora ta

Multa sanatate Cristinei si un brat de pentru tot ceea ce a reusit sa faca pt copii

Te rog sa-mi confirmi cand intra in cont banii pentru cele 2 seturi pe care le-am pus la bazar pt aceasta actiune, sa trimit coletul.

Luy, cu Maria Teodora si Irina Alexandra


Buna luy abea luni iti pot confirma ceva pentru ca Crisa de luni va merge la munca .Multumesc mult de tot pentru tot ajutorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Buna
Din pacate anul asta,luata de altele nu am mai contribuit si la aceasta campanie,dar am castigat doua obiecte puse la bazar de luy .
va rog sa imi spuneti in ce cont sa fac plata si luni sau cel tarziu miercuri le si platesc.
Multumesc si pt toti cei implicati si in aceasta actiune


PS -cred ca am gasit contul ...

BCR-Sucursala Comanesti, judetul Bacau
Chirila Tatiana Cristina
COD IBAN RON: RO31RNCB0028014252450001
GBP: RO04RNCB0028014252450002


caci nu stiu de ce retinusem ca se poate plati in contul asociatiei Mihai ,a Mihaelei 0O7
Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Desaga Mosului,plina de surprize,va asteapta cu mare drag ...

Mergi la inceput