Impreuna Craciun 2012 -60 de copii

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Pozele vorbesc de la sine orice as incerca eu sa zic mi se par cuvinte goale ,numai cum isi duc ei pungutele si sunt plin de emotii spun totul.De urmatorul mos o sa aibe si un mos fi vrut sa o rog pe Crisa sa joace rolul(nu ma spuneti) dar imi e ca nu o sa mai vrea sa fie sora mea.

Eu va multumesc in continuare pentru tot ce faceti si pentru cuvintele de incurajare merg la suflet cand le citesc.

o zi cat mai buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Gata am primti banuti de la Anca.

Anca 30 de lei daca mai trebuie sa scriu la cineva sa imi spui anca .Multumesc mult.

Cristinacsa 52 lei o plata la o rama donata de rall.Multumesc mult

Si m-ai am un pachet primit de la A.L si eu cred ca e luy daca nu ma insel si la fel spun multumesc mult.

Va multumesc mult de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

gusta, au plecat si ultimele 2 cutii. Cred ca ajung spre sf. sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

gusta, au plecat si ultimele 2 cutii. Cred ca ajung spre sf. sapt.

Andreia




Ma bucur ,cum ajuns cum strig .Iti multumesc mult de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Mari, sper ca si aceste pachete sa-si gaseasca destinatarii. Nu stiu care cutii mai erau de plecat si ce contineau, caci au ramas pina acum la amica mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Mari, sper ca si aceste pachete sa-si gaseasca destinatarii. Nu stiu care cutii mai erau de plecat si ce contineau, caci au ramas pina acum la amica mea.

Andreia




Andreia daca ma crezi nici eu nu stiu ce sunt in cutii ,Crisa imi spune mereu ce frumoase sunt si tot asa ,ce stiu e ca trenuletul ajunsese de data trecuta si e instalat la centru si e in centrul atentiei cum ajung eu iti pot spune ce sunt in ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua la pranz ,

Am venit sa zic ceva ca mi-a zis Crisa ca a primit cateva cu 2% din ONG si nu stie de la cine sunt,asa ca daca sunt fete care scriu aici si au facut asta le multumesc enorm de mult.

Dupa despre pachete Crisa are numai cuvinte de multumire si mi-a zis ca toate hainutele,papucii jucariile isi vor gasi posesor ca toate pachetele au fost frumoase si cu hainute curate si foarte frumoase si unele au fost noi sau aproape noi.

Eu va multumesc pentru tot ce ati facut pentru ca m-ati ajutat sa le oferim la copii 2 mosi superbi(unul mai urmeaza ) si multi au venit azi si au zis Doamna (asta e crisa) am pastrat din ciocolata si din dulciuri nu le-am mancat pe toate odata.

Va doresc o zi buna in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna dimineata.

Nu vin cu vesti prea bune pentru ca vremea nu tine cu noi,copii o sa sarbatoreasca azi mos craciun pentru ca saptamana viitoare se asteapta ninsori destul de multe si nu cred ca copii mai pot fi adusi la scoala.

Asa ca azi Crisa o sa faca o cursa contra conometru sa cumpere restul de dulciuri ca hainutele si jucariile stau frumos in pungute si isi asteapta noi proprietari.Sper sa intelegeti ca si-ar fi dorit sa fie saptamana viitoare dar se pare ca nu se poate.


Cum am sa am poze vin si va arat .

Va doresc o zi frumoasa si plina de bucurie cum o sa fie a copiilor daca sunt fete care mai au intrebari le raspund.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua nu vin cu vesti superbe nu stiu nimic de serbare si nici de poze.

Crisa e de dimineata la spital atata spun si eu urlu aici mai multe nu am ce spune ,cand va fi in stare sa zica ceva am sa va zic mai multe ,trebuie sa ma credeti ca toate lucrurile vor ajunge la copii numai ca asa aflu si eu ca nimeni nu e de fier.

Stiu ca o colega trebuie sa le dea la copii totul si sa faca poze dar care vor veni mai tarziu.

va multumesc din tot sufletul meu si al lui Crisa pentru tot ce ati facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Buna ziua nu vin cu vesti superbe nu stiu nimic de serbare si nici de poze.

Crisa e de dimineata la spital atata spun si eu urlu aici mai multe nu am ce spune ,cand va fi in stare sa zica ceva am sa va zic mai multe ,trebuie sa ma credeti ca toate lucrurile vor ajunge la copii numai ca asa aflu si eu ca nimeni nu e de fier.

Stiu ca o colega trebuie sa le dea la copii totul si sa faca poze dar care vor veni mai tarziu.

va multumesc din tot sufletul meu si al lui Crisa pentru tot ce ati facut.

http://www.flickr.com/photos/21299120@N04/?saved=1
Marilena si Mara Augusta



multa sanatate,Crisei!imi pare tare rau!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...






Mergi la inceput