Impreuna Craciun 2012 -60 de copii

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

gusta, m-am lamurit ieri: sunt niste pb cu transp. la fata care a preluat cutiile de lamine. Mai are 2 de trimis...incearca pina in Craciun. Scuze ca n-au ajuns de Mos Nicolae.

Andreia




Nu ai de ce sa te scuzi daca ajung pana la craciun e bine daca nu si mai tarziu e tot bine ca iarna in romania e lunga.

Iti multumesc pentru tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna seara,

Astazi ar fi trebuit sa sarbatorim pe mosul dar nu s-a mai intamplat asa ca noi o sa il sarbatorim miercuri seara la fel ca voi.Am rugat-o pe Mara sa ii scrie mosului si pe lista ar fi fost un fratior sau o surioara si daca nu reuseste el sa il roage pe urmatorul mos,plus o lista imensa de jucarii.Am discutat cu ea si i-am explicat ca anul asta va veni numai cu o jucarie ca sunt destui copii care poate nu o sa primeasca nimic si raspunsul ei a fost a da ca copii de la Crisa pe care ii ajuti tu si i-am zis uite pe copii aia nu i-a uitat mosul ca avut ajutoare cu suflet mare si o sa primeasca si ei de la mos un cadou si vor fi bucurosi.Iar la sfarsit a venit langa mine si mi-a zis bine ai facut.

Am inceput eu sa am emotii cum o sa fie si cica maine la scoala vor face desene pentru mos si le vor pune in papuci si sunt super bucurosi ca au voie sa isi puna papucii la scoala.

Va multumesc din tot sufletul pentru ce am reusit sa facem impreuna si pentru ca ati raspuns pozitiv la cererea mea.

din partea mea si a lui Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Cum stati cu pregatirle pentru mos ? ca la Crisa e forfota mare in a pregati pungutele pentru copii si a merge sa faca ultimele cumparaturi.

Sa aveti o zi super azi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinastan1 spune:

Buna ziua,

Va pot ajuta prin acordarea unor preturi preferentiale la niste tricouri cu maneca lunga galbene personalizate cu diferite personaje sau mesaje (12 lei). Le puteti vedea aici http://www.personalizare.bubizaurus.ro/produse/tricouri-cu-maneca-lunga
Contribuim si noi pentru a ajunge la pretul acesta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna dimineata.

Inca o zi si vine mosul ,incep si eu sa am emotii .Voi?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua,

Am venit cu noutati ,catod a ajuns pachetul mii de multumiri.

Si acuma pot scrie cum arata punguta
o sa fie 2 portocale mari si frumoase
dulciuri de la helbi
corn cu crema de lapte(croissant)
suc
dulciuri de la catod
si o hainuta

Eu sper sa fie bine asa si copii vor avea maine o serbare si o sa fie bine ca eu am emotii mari mari



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Cu drag, ma bucur ca 'elf-curierul' meu a fost atat de rapid...

Sa inteleg, ca maine seara la Comanesti... este cu miros de portocale si ciocolata!!

Iar pt. tine, Gusta, .




_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am editat ... a disparut evidentierea.
Imi cer mii de scuze. Nu stiam ca asta se va intampla.

Poate ne ajuta iar Admin .




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui catod

Cu drag, ma bucur ca 'elf-curierul' meu a fost atat de rapid...

Sa inteleg, ca maine seara la Comanesti... este cu miros de portocale si ciocolata!!

Iar pt. tine, Gusta, .




_
Cami, mami de Mihnea







Da si ma bucur enorm pentru asta ,iar diseara am o surpriza pentru cei care ne-au ajutat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Am editat ... a disparut evidentierea.
Imi cer mii de scuze. Nu stiam ca asta se va intampla.

Poate ne ajuta iar Admin .




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun




Nu e nimic Daria ,ne vor ajuta admini din nou

Mergi la inceput