Impreuna Craciun 2012 -60 de copii

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am vazut ca s-au vandut toate ramele donate pt. actiune si s-au strans 415.5 lei in total

Sper sa le fie copiilor de folos
Gusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Am vazut ca s-au vandut toate ramele donate pt. actiune si s-au strans 415.5 lei in total

Sper sa le fie copiilor de folos
Gusta


Rall iti multumesc mult de tot pentru tot si ma bucur ca ramele tale ne-au fost de ajutor.cum mai primesc restul de banuti iti scriu .

Diseara am surpriza dar nu zic ce .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Gusta, pana cand se pot dona banuti? Nu am de unde sa dau mult, dar sper sa fie de ajutor putinul care o sa vina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Gusta, ai facut si anul asta o treaba minunata! Ai un "fel al tau" de a convinge lumea sa ajute acesti copii sa aiba niste sarbatori frumoase



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Gusta, pana cand se pot dona banuti? Nu am de unde sa dau mult, dar sper sa fie de ajutor putinul care o sa vina!

"La vita e bella"
www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs" target="_blank">Explore Romania




Nu e o data limita ,si indiferent cat e e dar din inima si asta conteaza cel mai mult .

pentru tine si fasolea ca nu te uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Gusta, ai facut si anul asta o treaba minunata! Ai un "fel al tau" de a convinge lumea sa ajute acesti copii sa aiba niste sarbatori frumoase



Andreia




O fac din tot sufletul si stiu ca eu de bine de rau am ce sa ii dau la puiul meu dar lor nu are cine poate ei o sa mearga cu punguta acasa si vor imparti cu frati si atunci ma simt si eu bine.Pe mine personal mosul ma uitat da nu imi pare rau cand am fost copil a venit mereu si daca pot sa fac ceva pentru ei vreau sa fac din tot sufletul meu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Si am venit cu surpriza cu ce ii va astepta maine mosul pe copii .Cum am reusit si anul acesta datorita voua sa aducem in zambet pe chipul unor copii care au fost uitati de mos ,dar de 2 ani cred din nou in el.Copii care maine au o serbare dar nu stiu ce surpriza le-a pragatit mosul,copii care maine o sa cante de bucurie care vor simti mirosul portocalei si isi vor aminti de cea de anul trecut. Copii care vor spune doamna ati avut dreptate mosul nu ne-a uitat si vedeti doamna pentru ca am fost cuminti a venit la noi.Copii noi care au venit in grupul lor care poate nu mai au auzit de povestea portocalei de anul trecut dar anul acesta vor putea sa guste portocala.

Maine poate vor plange unii dintre ei dar de aceasta data vor fi lacrimi de bucurie si stiu ca maine cand am sa am poze am sa plang si eu .

SI surpriza cum am promis iar maine seara va fi una si mai frumoasa .
http://asociatiarobertcole.weebly.com/pachete-2012.html

In seara asta am sa visez pungutele rosii si am sa simt mirosul de portocala

Va urez o seara placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mihaela, am trimis si eu niste banuti in paypalul tau pt actiunea asta si pt cea de la Alinuk, te rog sa confirmi ca e totul ok, multumesc. Pup, tot respectul fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Mihaela, am trimis si eu niste banuti in paypalul tau pt actiunea asta si pt cea de la Alinuk, te rog sa confirmi ca e totul ok, multumesc. Pup, tot respectul fetelor!

--------------------

Povestea minunilor





Buna dimineata cum intra banuti Motanik o sa o rog pr mihaela sa scrie .Multumesc mult de tot pentru ca vrei sa ne ajuti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Mari, eu am dat link-ul cu poze si la fetele care au donat, pt a vedea si ele, ca lururtile donate, au ajuns la destinatari.

Mergi la inceput