Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *448*

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

In primul rand multumesc pentru urari Urez si eu LA MULTI ANI pentru : PISI, mama de Alexandra, Vero!!! Ce de-a sarbatoriti

Monn condoleante

Pisik sper din suflet sa rezolvi cu telefonul

Ramona m-ai speriat tare cand ai povestit prin ce-ai trecut. Bine ca s-a terminat totul cu bine. Pupa bebelina si mai pune poze cu ea. Deja mi-e dor de bebe mic. Asa de repede cresc Eu incerc sa profit la maxim de perioada asta frumoasa. Nu exagerez cand spun ca il pup pe Leon de 100 de ori pe zi Si pe David l-as pupa da nu ma mai lasa.

Bianca ma bucur ca macar nu esti deprimata. La mine merge tare bine cu suparatu si cu indiferenta. De cate ori ma supar (mai rar ce-i drpept), Cristi nu stie ce sa-mi mai faca sa ma faca fericita si sa ma impace. Prin gesturi, ca la vorbe nu prea se pricepe

Mada tare mult imi place varianta cu Victor Cristian

PetraTudor ce ma bucur ca ai aparut pe-aici Sa inteleg ca ai si tu 2 voinici Fa-ne fericite macar cu 1 poza

Kea noi avem pat supraetajat. David se mai urca sus, dar este atent. Nu am avut nici un accident urat. Acum ne construim casa, iar in acmera copiilor am proiectat un loc special pt pat supraetajat. Inca nu m-am gandit cum vor fi scarile si tablia de siguranta, dar o sa ma mai gandesc si-ti zic si tie.

Anca si noi avem xbox. Chiti a fost tare incantata, dar doar cateva zile David este totusi prea mic pentru asa ceva. Incearca el ceva scheme, dar nu prea-i ies. Si inaltimea este de vina. Mi se pare chiar tare ca-i ies lui Robert.

Pup gradinarii plangaciosi Din fericire noi nu mai avem nici o treaba. Ma intreaba insa in fiecare dimineata daca mergem la gradi, eu ii zic ca da, apoi ii zic cate zile mai sunt pana la weekend, iar el se bucura foarte tare si uite asa mergem fericiti la gradi

Petrcerea lui Chiti a iesit f bine. Am facut si cateva poze. Nu multe, ca nu prea am avut cum. Le-am pus lumini, au avut karaoke cu microfon, au juat activity si s-au zbenguit f mult. A fost bine. Chiti a fost tare fericita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Lista Mosului

1. Ilinca
2. Bianca
3. Novus
4.Dodo_pui
5.Anaan
6.Silvia8
7.Olishka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Lista Mosului

1. Ilinca
2. Bianca
3. Novus
4.Dodo_pui
5.Anaan
6.Silvia8
7.Olishka
8.Pisik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Poftiti la cafea !!

Ada s-a trezit azi cu chef de mers la gradinita , ma bucur ca ii place si sper sa nu se mai imbolnaveasca asa repede, adevarul ca saptamana trecuta au fost doar vreo 5-6 copii




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Lista Mosului:
1. Ilinca
2. Bianca
3. Novus
4.Dodo_pui
5.Anaan
6.Silvia8
7.Olishka
8.Pisik
9.Bebe_shtrumf

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 17
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Buna dimineata,


si eu la cafea:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Buna dimineata!

Hop si eu la cafea! Desi bine ar mai merge un vinut fiert!

Lista Mosului:
1.Ilinca
2.Bianca
3.Novus
4.Dodo_pui
5.Anaan
6.Silvia8
7.Olishka
8.Pisik
9.Bebe_shtrumf
10.Alex_Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Lista Mosului:

1.Ilinca
2.Bianca
3.Novus
4.Dodo_pui
5.Anaan
6.Silvia8
7.Olishka
8.Pisik
9.Bebe_shtrumf
10.Alex_Andra
11. anca_nicolae

Oli, noi stam la 2 m min de xbox, si am asezat aparatul pe o chestie sub tv, cam la 80 cm fata de sol. In plus, depinde si de joc, noi avem asa:
- dance [1]
- aventura [ceva cu coborari pe apa]
- un cd cu iepuri multi, pe care ori trebuie sa ii bati , ori trebuie sa ii incanti cu cantec la chitara
- cd cu baiatul ala cu magie, cu un batz, cu o colega cu par mult si cu niste ochelari, era elev parca, filmul de nu ma uit eu la el.. cum ii zice..

BB3 se joaca pe cd-ul cu iepuri [doar partea cu bataia, nu si chitara :)))], si pe cd-ul cu baiatul cu magia

t se joaca cu iepuri si baiatul ala

v cu dance

si eu... cand am chef sa-i faca sa rada, ma bag la dance, cica dansez pe/ca lady gaga ca sa imi faca poze pe tv si apoi sa rada toti copiii de mine, doamne, cat de grasa ies in pozele alea pe xbox... :)))

aa, bine, nu doar grasa, ci si in capod din ala cu dungi verticale si buuznar la mijloc cu care ma imbrac cateodata cand fac treaba prin casa, sunt ca "tanti-ile" alea din piata :))) va dati seama, grasa, cu capod si pe xbox



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

da, am intrebat "colegii" , hary potter e filmul cu baiatul...

si oli, multu mult de lma pt vero, sa fie toti sanatosi si norocosi :)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui



Lista Mosului

1. Ilinca
2. Bianca
3. Novus
4.Dodo_pui
5.Anaan
6.Silvia8


din ce am retinut








~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!



dodo, multumesc pentru ca m-ai trecut pe listuta!

Mergi la inceput