Nasterea la Arcadia - Iasi (43)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns winniemari spune:

Dpn-ul este 20 Decembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KATY_28 spune:

Claudia nu-ti imagina ca se suie chiar pe TV dar nici mult nu mai are.La mobila am loc pt tv,(TV e pus in alta parte), iar Andrei se impinge cu piciorusele in tarc si se urca acolo sa ajunga obiectele de pe o polita.
Oricum e un nazdravan si jumatate.
Nici sora mea nu poate sta mult cu el , ce sa mai zic de sotul meu...daca sta mai mult de o ora cu el are dureri de cap...sta intr-un stres continuu si treb sa stea incontinuu cu ochii pe el.
Cred ca se hraneste cu energia noastra , nu mai spun daca nu obtine ce vrea stiu toti vecinii ca Andrei e suparat....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KATY_28 spune:

Si la mine s-au pus coduri...nu stiu de ce...dar gasiti reteta pe diversificare.ro pt doritoare.
Bun venit winniemari - Marina. Sarcina usoara si bebe sanatos .Sa trimiti 10 mesaje scurte ca sa-ti apara celelalte mesaje in timp real.
Sa trimiti data probabila a nasterii si dr cu care urmeaza sa nasti ca sa te treaca fetele la burtici si ce urmeaza sa ai(daca stii).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winniemari spune:

Dr cu care voi na#537;te se nume#537;te Dan Mihalcea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winniemari spune:

Voi avea o feti#539;a Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winniemari spune:

Īnc#259; nu sunt hot#259;rāta cum va fi nasterea, daca cez sau natural....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Multumesc Katy

bine ai venit Winniemari, codurile sunt din cauza diacriticelor. Deci scrieti fara diacritice :P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Cand am vazut pg 10 zic activitate ,bine ai venit winniemari,sarcina usoara si nastere la termen.

Katy
deci e cu dovlecel nu dovleac placintar.

La noi ficatul de vitel a fost un esec total,am papat cartof cu iaurt,dar daca nu i-a placut ce i-am dat prima data nu prea a papat nici cartof.....mofturici mic

Voi iesiti sau ati iesit afara astazi?
Eu am vvrut dar ploua/bura de fiecare data asa ca am zis pas...

O super dupa amiaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KATY_28 spune:

Claudia eu am pus dovleac placintar caci zic eu are gust mai bun.
Si noi stam in casa ca ploua..... unde sunt zilele cu soare?sa stam cate 3-4 ore afara....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winniemari spune:

Multumesc mult Lena...

Mergi la inceput