Fiv la Sibiu (40)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Am neeettttt.....
Nu am vesti bune....acum zece minute am facut un test....negativ.
Si ciclul tot nu a venit si simt presiune in burtica dar nu ca la ciclu....cred ca de vina este ovarul polichistic....asta e.
Lorelei mai ai putin....multumesc ca te-ai gandit la mine.
Poate mai fac unul maine dimineata.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Engi,e adevarat ca mai am putin,cam multe peripetii pe ultima suta de metri cand a devenit sarcina tot mai grea,dar merg inainte cu incredere si il rog pe Dumnezeu sa fie bine si sa ne ajute in continuare...
Eu sper sa citesc vesti bune din partea ta cat mai curand.Incearca sa mai faci un test maine si cred ca ai putea sa tragi o concluzie dupa.Insa nu te descuraja,Dumnezeu va avea grija de tine si te va ajuta sa devii mamica,ai tras prea mult pana acum cu celelalte probleme care le-ai avut,trebuie sa se intample si ceva bun acum.

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Engi, tinem pumnii!
Ai deja vestea cea buna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

Buna! Fetelor, stiti daca dr Ispasoiu ajunge in Bucuresti in perioada urmatoare?
Actele pentru Programul de FIV gratuit le pot lua si de la Bucuresti, chiar daca vreau sa fac FIV la Sibiu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Multumesc fetelor pt sustinere.Am mai facut doua teste....NEGTIVE....trebuie sa merg la dr. pt ca nici acum nu au aparut rusii...ma dor sanii si ma gandesc ca poate trebuie sa-mi vina.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

lauricea tipizatele pentru dosarul FIV le poti cere pe email, asa am facut si eu si mi le-au trimis scanate, eu doar le-am completat #351;i apoi le-am depus personal la Sb. bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QUANITA spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_cluj

QUANITA, inainte de embriotransfer trebuie sa iti faca ecografie, sa vada daca e suficient de groasa mucoasa uterina, endometrul.Hello am venit cu niste vesti mi-a facut ecograful in 5.12.2012 si mi-a spus sa iau pana luni adica 12.11.2012 de 3 ori pe zi femoston 2/5 dar am citit despre femoston si nu inteleg exact pentru ce mi-a dat aceste pastile, va rog cine stie sa imi spuna si mie pentru ce sunt aceste pastile..Multumesc
PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, urmeaza FIV2 tot la Polisano

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Beta 634,52!

De iei parca traiesc un vis!

Va multumesc ca m-ati primit intre voi si ca mi-ati fost alaturi!

Mai am un hop pana ii sau le voi auzi inimioara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

Multumesc, Crismoni!

Felicitari, Marage!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Multumesc Lauricea!

Si cat mai multe burtici pe aici!

Mergi la inceput