Fiv la Sibiu (40)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Multumesc Marie! Azi sunt mai optimista!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Marage, cum sa nu fii optimista? O sa transferati 2 blastocisti frumosi, asta e o veste grozava. Gandeste-te ca eu am facut tratamentul si nici macar n-am ajuns la punctie ca nu aveau ce recolta
Iti tin pumnii sa vii peste vreo doua saptamani cu un beta mare!


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, urmeaza FIV2 tot la Polisano

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanamar spune:

Multumesc pentru incurajari!
Sa ne ajute doamne, doamne pe toate sa ajungem sa ne tinem pruncii in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

fetelor ma ajutati si pe mine?
cine se pricepe imi poate spune cate mg de acid folic sunt in femibion1? unitatea este micro gramul, dar 800ui cate mg sunt?
multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiv_Sb spune:

crismoni,am reactualizat prima pagina,esti graviduta acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiv_Sb spune:

Cine mai doreste sa se ocupe de prima pagina a acestui capitol?Rog PM catre Fiv_Sb pentru a transmite user,parola si instructiuni.Crismoni,Cata si celelalte fete active pe acest topic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Eu m-am ocupat pana acum de noile capitole. M-am gandit sa nu o trec inca pe Crismoni la gravidute, in caz ca e superstitioasa


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, urmeaza FIV2 tot la Polisano

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiv_Sb spune:

E foarte ok ,Carla.Multumim pt ca ai preluat tu si mai asteptam si alte fete sa ne ajute in mentinerea acestui topic.
Mult succes tuturor,o sa rasara soarele pe strada fiecareia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

Buna seara, fetelor! As vrea sa stiu daca Polisano Sibiu mai accepta dosare prin subprogramul de stat.
Am 7 IA nereusite, 2 HSG, o laparoscopie. Infertilitate inexplicabila!
As vrea sa incerc FIV cu dr Ispasoiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

lauricea cel mai bine este sa suni la ei, nr. il ai pe prima pagina, si sa intrebi. in principiu, cat timp programul este functional nu au de ce sa nu primeasca dosare, problema va fi la abrobarea lui la minister

Mergi la inceput